Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: NOWOŚĆ - Elektryczna kierownica AES-35

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: NOWOŚĆ - Elektryczna kierownica AES-35

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

NOWOŚĆ - Elektryczna kierownica AES-35

Logo producenta:

AES-35 to nowy układ kierowniczy wprowadzony przez japońską markę Topcon. Kierownica łączący sprawdzone i popularne urządzenie Topcon AES-25 z wysoką wydajnością hydrauliczną, zapewniając wysokoprecyzyjne sterowanie. Kierownica jest mniejsza i lżejsza od swojej poprzedniczki AES-25, dodatkowo posiada na obudowie wygodny włącznik.

Maszy, które nie posiadają fabrycznego przygotowania do prowadzenia automatycznego (w znacznej większości maszyn), prowadzenie tego typu można realizować za pomocą unikalnego rozwiązania firmy Topcon - precyzyjnego elektrycznego prowadzenia automatycznego Topcon AES-35. W tym zestawie, standardowa kierownica ciągnika, opryskiwacza samojezdnego, czy też innej maszyny rolniczej jest wymieniana na elektryczną kierownicę AES-35, która realizuje prowadzenie maszyny. To rozwiązanie jest idealną alternatywą automatycznego prowadzenia realizowanego poprzez system hydrauliczny, pasuje do każdej maszyny, jest łatwo przekładane pomiędzy maszynami i może być zastosowane na każdym etapie uprawy roli.

  • szybka reakcja, precyzyjne prowadzenie
  • działa w przód i tył
  • dokładność pracy do 2 cm
  • całkowita kompensacja nierówności terenu
  • niewielkie rozmiary i waga
  • intuicyjna obsługa oraz proste ustawienia
  • wygodny, prosty montaż
  • proste przenoszenie z jednej maszyny do drugiej
  • włącznik na obudowie

Topcon AES-35 posiada silnik bezpośredniego napędu o wysokim momencie obrotowym, co zapewnia cichą pracę i najbardziej precyzyjne sterowanie elektryczne na świecie. AES-35 nie wprowadza w obszar roboczy operatora elementów zewnętrznych, które mogłyby przeszkadzać w codziennej pracy.

AES-35 to zaawansowane rozwiązanie dla wszystkich platform – od podstawowego sterowania po wymagające bardzo dokładnych wyników. AES-35 zapewnia precyzyjną kontrolę  doskonałą alternatywą dla popularnych hydraulicznych systemów sterowania.

W połączeniu z konsolą, kierownica AES-35 stanowi kompletny pakiet, który można łatwo przenosić między różnymi maszynami. Rolnicy mogą rozpocząć od dokładności wymaganej do określonych zadań, po czym przejść do pomiarów w czasie rzeczywistym (RTK), mając pewność, że uzyskają pełną dokładność pozycjonowania do 2 cm. Cały system można rzeczywiście dostosować do potrzeb dowolnego gospodarstwa.

Zapisz się na newsletter