FARO Pointsense dla AutoCAD

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: FARO Pointsense dla AutoCAD

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: FARO Pointsense dla AutoCAD

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

FARO Pointsense dla AutoCAD

Logo producenta:

Programy z rodziny FARO Pointsense są nakładką, pluginem do oprogramowania Autodesk AutoCAD, które rozszerzają jego funkcjonalność i pozwalają na szybką i efektywną pracę z chmurą punktów.

Dla każdej z branż: budownictwo, architektura, ochrona zabytków, projektowanie obiektów przemysłowych jest dostępny moduł oprogramowania ze specjalnie dobranymi narzędziami pod konkretne zastosowanie.

PointSense Basic/Pro - narzędzia dostępne w tych wersjach, takie jak  rozbudowane sterowanie widokiem na chmurę punktów, tworzenie ortofotomap, rysowanie i wskazywanie punktów za pomocą panoram pochodzących ze skanera, analizy płaskości, detekcja kolizji pozwalają na wykorzystanie ich w wielu różnych zastosowaniach i branżach.

Pointsense Heritage – oprócz narzędzi z wersji Pro, dodatkowo moduł ten posiada moduł fotogrametryczny, który pozwala na skorzystanie w programie z dokumentacji fotograficznej, dzięki czemu dokumentacja zabytku, stanowiska archeologicznego będzie bardziej kompletna i spójna.

Pointsense Building – moduł poszerzony o możliwość tworzenia planów 2D pomieszczeń wraz ze wszystkimi dodatkowymi elementami jak okna, schody, drzwi. Dzięki wykorzystaniu skanów 3D plany te są praktycznie idealnym odzwierciedleniem rzeczywistości.

Pointsense Plant – moduł przeznaczony do pracy przy modelowaniu obiektów przemysłowych. Program wykrywa w skanie, a następnie modeluje elementy instalacji rurowych i konstrukcji stalowych wykorzystując wbudowane standardy i normy. Dodatkowo dostępne są narzędzia do rozbudowanej analizy zbiorników cylindrycznych.

Pointsense Suite – pakiet wszystkich modułów oprogramowania. Zawiera dodatkowo plugin do oprogramowania Revit – Pointsense for Revit.

 

Zapisz się na newsletter