Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o cenę

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie tego produktu.

Produkt: Survey Spectrum Field

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Survey Spectrum Field

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Survey Spectrum Field

QR Code:
Logo producenta:

SSF to polskojęzyczna aplikacja instalowana w nowoczesnych kontrolerach polowych do odbiorników satelitarnych GPS firmy Sokkia (oprogramowanie bliźniacze z Topcon TopSurv). Służy ona do prowadzenia w terenie zaawansowanych pomiarów i obliczeń oraz zapisywania wyników w formatach umożliwiających ich wymianę między różnymi rodzajami instrumentów. SSF charakteryzuje się bogactwem funkcji i zaawansowanych narzędzi do pomiarów specjalistycznych, a ma przy tym łatwy w obsłudze interfejs i intuicyjnie skonstruowane menu. Oprogramowanie to jest jednym z najlepszych na rynku profesjonalnych pakietów oprogramowania polowego.

  • pełny wachlarz narzędzi pomiarowych i obliczeniowych - oprogramowania posiada wszystkie narzędzia do obsługi pomiarów klasycznych i satelitarnych, rozbudowane kodowanie, możliwość prezentacji graficznej wyników na tle mapy wektorowej z warstwami, specjalistyczny moduł TRASY, moduł eksportu, zdefiniowane polskie układy współrzędnych - wszystko, czego potrzebuje nowoczesny geodeta XXI wieku!
  • bezpośrednio w terenie, bez potrzeby wracania do biura - narzędzia w SSF mają funkcjonalność porównywalną z biurowym oprogramowaniem geodezyjnym, dlatego większość obliczeń i kontrolę poprawności wyników można wykonać bezpośrednio w terenie bez konieczności używania komputera stacjonarnego
  • wszechstronność wymiany danych - wyniki pomiarów tachimetrem i odbiornikiem GPS mogą być eksportowane i importowane do/w wielu najpopularniejszych formatach danych (DXF, DWG, LandXML, txt) bez konieczności ich konwertowania w oprogramowaniu zewnętrznym
  • automatyzacja pomiarów - szybsza praca - program oferuje wiele funkcji, które ułatwiają wykonanie skomplikowanych obliczeń, przyspiesza pracę dzięki wykonywaniu wielu operacji „za naciśnięciem guzika”
  • instrumenty pod kontrolą - SSF pozwala konfigurować pracę instrumentów pomiarowych, kontrolować realizowane przez nie zadania oraz na bieżąco śledzić ich parametry (np. liczbę obserwowanych satelitów, rodzaj rozwiązania, stan naładowania baterii)

Oprócz bardzo bogatego zestawu funkcji obliczeniowych i pomiarowych SSF oferuje bardzo użyteczne opcje tworzenia mapy wektorowej, która może być podzielona na warstw, można z niej jednym kliknięciem wybierać obiekty do tyczenia bądź wyświetlać o nich informacje (np. współrzędne). Punkty mogą być kodowane i w przypadku obiektów liniowych automatycznie łączone liniami o różnych kolorach i grubościach. Obiekty na mapie mogą być edytowane (zmiana symboli, grubości i koloru linii). Oprogramowanie SSF łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy urządzeń i systemów pomiarowych Sokkia: intuicyjną obsługę i bogactwo funkcji.

Zapisz się na newsletter