Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Topcon IP-S3

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Topcon IP-S3

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Topcon IP-S3

QR Code:
Logo producenta:

System IP-S3 firmy Topcon oferuje połączenie chmury punktów o dużej gęstości i precyzji wraz z wysoko rozdzielczymi panoramami, a to wszystko zamknięte w systemie mniejszym, lżejszym bardzie mobilnym niż kiedykolwiek wcześniej. System skaningu mobilnego Topcon IP-S3 jest rozwiązaniem integrującym w jeden spójny zbiór danych informacje z jednostki inercjalnej - IMU, odbiornika GNSS (GPS/GLONASS), kamery 360 stopni, skanera laserowego HD – LiDAR oraz odometr. Połączenie tych wszystkich danych umożliwia systemowi Topcon IP-S3 pozyskiwanie danych z dynamicznego otoczenia. Obrotowy sensor LiDAR (skaner laserowy) dzięki wykorzystaniu 32 wiązek laserowych odwzorowuje pełne 360 przestrzeni otaczającej pojazd z prędkością 700 000 punktów na sekundę. Co prowadzi do minimalizacji obszarów, z których dane nie zostaną zebrane w czasie pojedynczego przejazdu. Pozyskane dane w formie chmury punktów oraz panoram odwzorowują przestrzeń i pozwalają wyeliminować konieczność kolejnych przejazdów tą sama trajektorią.

  • zintegrowane, kompaktowe rozwiązanie
  • wielowiązkowy skaner laser minimalizuje obszary niedostępne do odwzorowania
  • system łatwy w użyciu – gotowy do pracy po instalacji
  • pełna integracja chmury punktów i obrazów panoramicznych
  • skalibrowany fabrycznie – gotowy do pracy
  • wydajne i intuicyjne oprogramowanie do post-processingu i zarządzania danymi

Topcon IP-S3 jest idealnym rozwiązaniem tam gdzie w krótkim interwale czasu należy zebrać możliwie największą ilość danych. IP-S3 już po jednym przejeździe dostarcza w pełni metryczne dane 3D oraz kompletną informację fotograficzną o otaczającej system rzeczywistości. Dzięki kompaktowej budowie i niskiej wadze 18 kg system może zostać zamontowany na dowolnej platformie transportowej. System może pracować przy normalnej prędkości ruchu na drodze nie stwarzając tym samym zagrożenia dla innych pojazdów.

Topcon IP-S3 jest gotowy do dostarczenia danych do systemów informacji przestrzennej, systemów informacji o drogach, szlakach kolejowych oraz danych do dokonania inwentaryzacji sieci przesyłowych oraz materiałów do opracowania planów zagospodarowania.

 

Zapisz się na newsletter