Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o cenę

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie tego produktu.

Produkt: ZEB-REVO

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: ZEB-REVO

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

ZEB-REVO

QR Code:
Logo producenta:

Skaner ZEB-REVO bazuje na sukcesie swojego poprzednika, wielokrotnie nagradzanego ZEB1, lecz jest od niego jeszcze szybszy, prostszy w obsłudze i ma znacznie większe możliwości. Rdzeniem systemu jest algorytm SLAM (Simultaneous Localisation And Mapping), który ułatwia szybkie i efektywne skanowanie zamkniętych przestrzeni bez potrzeby użycia GPS. Dzięki temu ZEB-REVO może być stosowany w szerokim wachlarzu zastosowań, w których dotychczas wykorzystywano trudne i czasochłonne techniki pomiaru. Skaner znajduje zastosowanie m.in. w budownictwie, górnictwie, leśnictwie, przemyśle okrętowym, sądownictwie, odkrywkach.

  • extra uniwersalność - ZEB-REVO może być nie tylko trzymany w ręku, ale można go również zamontować na teleskopowym wysięgniku, plecaku lub nawet na autonomicznym pojeździe
  • wyższa rozdzielczość - dzięki częstotliwości skanowania równej 100 Hz ZEB-REVO skanuje nawet do 2,5 raza więcej punktów niż ZEB1 oraz tworzy bardziej jednorodną chmurę punktów
  • większa dokładność - wyższa rozdzielczość skanowania poprawia rozpoznawanie obiektów, dzięki czemu algorytm SLAM szybciej i dokładniej dopasowuje pomiary tak, aby finalna chmura punktów była maksymalnie dokładna

SKANOWANIE

  • Skanowanie nigdy nie było prostsze niż z rewolucyjnym ręcznym skanerem ZEB-REVO. Pomiar z częstotliwością 100 Hz oraz 360° pola widzenia pozwala na szybkie i dokładne zebranie danych o wysokiej jakości.

OBRÓBKA

  • Technologia SLAM (Simultaneous Localisation And Mapping) pozwala na szybkie, bezobsługowe i dokładne dopasowywanie pomiarów. Możesz obrabiać skany na swoim komputerze za pomocą GeoSLAM Desktop lub w chmurze dzięki systemowi GeoSLAM pay-as-you-go processing.

CHMURA PUNKTÓW

  • Wynikiem pomiaru jest chmura punktów w formacie .LAZ oraz pliki trajektorii skanera, dzięki czemu od razu widać jak przebiegał pomiar. Format .LAZ jest obsługiwany przez większość programów do obróbki danych ze skanowania 3D.

 

Zapisz się na newsletter