Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Szkolenia i warsztaty

W ramach prowadzonego przez naszą firmę programu edukacyjnego TPI EDU rozszerzamy ofertę o szereg zaawansowanych szkoleń i warsztatów. Oferta skierowania jest zarówno dla osób zaczynających pracę z nowoczesnymi technologiami pomiarowymi jak i dla osób pragnących uzupełnić swoją wiedzę i poszerzyć umiejętności praktyczne.

W ofercie programu TPI EDU znajdują się szkolenia podstawowe i zaawansowane z zakresu:

 • obsługi sprzętu pomiarowego,
 • obsługi GNSS,
 • obsługi tachimetrów,
 • obsługi skanerów 3D.

Uzupełnieniem szkoleń jest pakiet warsztatów z obsługi:

 • oprogramowania przeznaczonego do skanowania 3D,
 • oprogramowania systemów sterowania maszyn,
 • oprogramowania pomiarów GNSS.

TPI EDU

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie szkolenia odbywają się w siedzibie TPI – przy ulicy Bartyckiej 22 w Warszawie. Na życzenie klienta możemy przygotować inną tematykę szkolenia oraz zorganizować szkolenie wyjazdowe. Ukończenie szkolenia potwierdzane jest imiennym certyfikatem.

Co zapewniamy?

 • materiały szkoleniowe,
 • certyfikat ukończenia szkolenia,
 • nowoczesny sprzęt pomiarowy do ćwiczeń praktycznych,
 • przerwy kawowe,
 • przerwa obiadowa w przypadku szkoleń 8h.

KLIKNIJ TUTAJ i pobierz ulotkę TPI EDU

Aby zapisać się na szkolenie prosimy o kontakt szkolenia@tpi.com.pl lub pod numerem telefonu: +48 602 571 899.

Kadra

Osoby prowadzące szkolenia i warsztaty są wieloletnimi praktykami i specjalistami w dziedzinach nowoczesnych technologii pomiarowych. Ich doświadczenie i wiedza są gwarancja najwyższej jakości oferty programu TPI EDU.

 

mgr inż. Paweł Borecki

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Geodezji i Kartografii). Od 1991 roku odpowiedzialny za wdrożenia nowoczesnych rozwiązań pomiarowych w TPI. Wieloletnie doświadczenie w Dziale Wsparcia Technicznego TPI, udział w licznych zagranicznych szkoleniach oraz udział w wdrożeniach i projektach budowlanych dostarczyły najwyższych kompetencji na temat rozwiązań związanych z systemami sterowania maszyn i tworzenia projektów 3D.

 

mgr inż. Artur Malczewski

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Geodezji i Kartografii – specjalizacja Geodezja Inżynieryjno-Przemysłowa). Od 2006 roku odpowiedzialny za wdrożenia nowoczesnych rozwiązań pomiarowych w TPI. Wieloletnie doświadczenie w Dziale Wsparcia Technicznego TPI, udział w licznych zagranicznych szkoleniach organizowanych przez TOPCONa, przeprowadzone wdrożenia i projekty dostarczyły najwyższych kompetencji na temat rozwiązań związanych z pomiarami tachimetrycznymi, pomiarami i opracowaniem danych ze skaningu laserowego jak i rozwiązań fotogrametrycznych. Dzięki zdobytym umiejętnościom w 2011 roku uczestniczył w 3 miesięcznej wyprawie naukowej na Spitsbergenie, gdzie w ekstremalnych warunkach klimatycznych testował sprzęt pomiarowy TOPCON. Współuczestnik i organizator wielu szkoleń technicznych TPI oraz wszystkich edycji Szkoły Pomiarów TPI.

 

inż. Marcin Mazippus

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Geodezji i Kartografii) oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu. Ponadto od 2002 roku posiada uprawnienia trenerskie do prowadzenia szkoleń. Podczas 12 lat praktyki z systemami GNSS przeprowadził wiele szkoleń i warsztatów dotyczących pomiarów satelitarnych i nowoczesnych technologii pomiarowych zarówno dla klientów indywidualnych, jednostek budżetowych i uczelni. Współorganizator i prowadzący Szkołę Pomiarów TPI, gdzie podczas dotychczasowych ośmiu edycji udział wzięło prawie 1 400 uczestników z całej Polski.

 

Karol Derejczyk

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych) na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, ze specjalizacją Wspomaganie Komputerowe Prac Inżynierskich - CAD. Wieloletnia praktyka w skanowaniu 3D pod każdą postacią (skanery laserowe, światła białego oraz ramiona pomiarowe) i z każdą dokładnością (od mikronów do centymetrów) sprawia, że potrafi dobrać i wykorzystać najlepsze narzędzie do danego zadania pomiarowego. Znajomość skanerów Faro, Topcon, GeoSLAM, Smarttech3D oraz wszelkiego rodzaju oprogramowania do późniejszej obróbki wyników  pozwala na dobór najlepszego rozwiązania pomiarowego 3D dla klienta, niezależnie od branży (przemysł, architektura, muzealnictwo, archeologia, leśnictwo).

 

 

Zapisz się na newsletter