Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Na równiarkę

Zadaniem równiarki jest końcowe wyrównanie nawierzchni przygotowanej już wcześniej „z grubsza” przez ciężki sprzęt, taki jak zgarniarki i buldożery. W celu automatyzacji równiarek Topcon oferuje rozwiązania zarówno 2D jak i 3D. Przy pomocy tych systemów będą Państwo mogli, w możliwie najbardziej precyzyjny sposób, wykonać prace wykończeniowe podłoża i przygotować ją do etapu końcowego.

Wraz z systemami sterowania dla równiarek zwiększą Państwo wydajność pracy na budowie, szczególnie gdy wyeliminowane zostają paliki i linki referencyjne. Modele projektów 3D zastępują paliki i wytyczenia w formie cyfrowej i tworzą optymalny przepływ danych między równiarką i innymi maszynami.

Wszystkie rozwiązania Topcon odnoszące się do sterowania pracą równiarek można dowolnie rozbudowywać, używając tych samych czujników pochylenia lemiesza, skrętu obrotnicy i pochylenia ramy. Inwestycja w system sterowania pracą równiarki Topcon gwarantuje bezproblemową pracę na lata.

 

Zapisz się na newsletter