FARO Scene

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: FARO Scene

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: FARO Scene

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: FARO Scene

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

FARO Scene

Logo producenta:

Oprogramowanie FARO SCENE zaprojektowano specjalnie pod kątem obróbki chmur punktów zebranych skanerami Focus3D oraz Freestyle3D firmy FARO. Program pozwala na intuicyjne i sprawne przetwarzanie danych skanowania i zarządzania nimi. Dzięki automatycznemu rozpoznawaniu obiektów takich jak kule i znaczniki referencyjne możliwe jest szybkie i dokładne dopasowywanie i pozycjonowanie skanów. Oprogramowanie FARO SCENE posiada także zautomatyzowane funkcje filtracji i kolorowania chmur punktów.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi podzielonymi na etapy obsługa programu jest prosta nawet dla początkujących użytkowników. Z kolei czytelne i dokładne statystki dopasowania skanów pozwalają na szybką ocenę jakości rejestracji danych. 

Przetworzone dane można następnie wyeksportować w formatach obsługiwanych przez większość środowisk CAD, utworzyć siatki trójkątów wysokiej jakości, ortofotomapy, filmy oraz przeprowadzić proste pomiary jak np. dystans od punktu do punktu.

Cały projekt, ze wszystkimi danymi można następnie udostępniać za pomocą systemu SCENE Webshare poprzez internet lub pendrive użytkownikom końcowym, którym do przeglądania danych wystarczy zwykła przeglądarka internetowa. 

 

Zapisz się na newsletter