Bentley ContextCapture

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Bentley ContextCapture

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Bentley ContextCapture

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: Bentley ContextCapture

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Bentley ContextCapture

QR Code:
Logo producenta:

Dzięki oprogramowaniu ContextCapture możliwe jest szybkie stworzenie, w oparciu o zwykłe fotografie, nawet najbardziej skomplikowanych modeli 3D istniejących warunków na potrzeby wszelkiego rodzaju projektów infrastrukturalnych. Te szczegółowe modele 3D rzeczywistości mogą być szybko tworzone bez potrzeby stosowania drogiego, specjalistycznego wyposażenia i wykorzystane do zapewnienia precyzyjnego, rzeczywistego kontekstu do podejmowania decyzji projektowych, budowlanych i eksploatacyjnych w trakcie cyklu życia projektów. 

Przetwarzanie hybrydowe w programie ContextCapture umożliwia tworzenie gotowych do pracy siatek rzeczywistości, które zawierają - wszechstronność i wygodę fotografii o wysokiej rozdzielczości, uzupełnione w razie potrzeby dodatkową dokładnością chmur punktów ze skanowania laserowego.

Dzięki temu możliwe jest ekonomiczne tworzenie precyzyjnych siatek rzeczywistości przy mniejszym zaangażowaniu czasu i zasobów w specjalistyczne urządzenia do pozyskiwania i związane z tym szkolenie. Modele 3D można z łatwością tworzyć na podstawie do 300 gigapikseli zdjęć wykonanych zwykłym aparatem oraz/lub 500 milionów punktów ze skanerów laserowych, co skutkuje drobnymi detalami, ostrymi krawędziami i precyzją geometryczną.

Da to pewność, że możliwe jest skuteczne stworzenie dowolnego wysoce szczegółowego modelu w krótszym czasie, bez ryzyka ograniczeń oprogramowania. Produkcję modeli praktycznie każdego rozmiaru i o dowolnym stopniu dokładności można zautomatyzować o wiele szybciej, niż było to możliwe wcześniej.

Dostęp do tych bogatych modeli rzeczywistości ukazujących rzeczywiste warunki i udostępnianie ich do użytku w dowolnym procesie prac inżynierskich czy GIS. Informacje, eksploatacyjne i dostępne, można z łatwością udostępniać na komputerze biurowym i urządzeniach mobilnych, w wielu formatach, w tym w natywnym w ramach MicroStation.

Bezpłatny program do przeglądania projektów ContextCapture: https://store.bentley.com/en/products/iware/1000CCV--ContextCapture-Viewer

Przykład modelowania

Zobacz inny model ContextCapture: GRAZ

Zapisz się na newsletter