eBee AG

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: eBee AG

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: eBee AG

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: eBee AG

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

eBee AG

Oceń stan swoich upraw w kilka minut

Chwasty, szkodniki, wysuszenie - masz dużo na głowie, jeśli chodzi o zdrowie upraw, a nigdy nie masz wystarczająco dużo czasu, aby to wszystko zrobić. Dzięki dronowi senseFly eBee Ag możesz uzyskać pełną ocenę swojego gospodarstwa i upraw szybciej niż tradycyjne badania terenowe.


 

Stworzyliśmy eBee Ag jako niezawodne, niedrogie rozwiązanie, które pomaga rolnikom, agronomom i usługodawcom szybko i łatwo mapować i monitorować swoje uprawy. EBee Ag i jego kamera dostarczają aktualnych informacji o zdrowiu roślin z dokładnością i wydajnością, którą można osiągnąć tylko na podstawie danych lotniczych. Razem stanowią one potężne narzędzia do podejmowania lepszych decyzji, uprawiania zdrowszych, bardziej wydajnych upraw i uzyskiwania większego zysku. 

 

Popraw swoje plony

Dzięki dwufunkcyjnej kamerze Duet M eBee Ag rejestruje dokładne dane RGB i dane wielospektralne z nieba, aby pomóc Ci podejmować lepsze decyzje na ziemi. Regularne gromadzenie danych wielospektralnych ma kluczowe znaczenie dla skutecznej oceny stanu upraw, optymalizacji wykorzystania środków produkcji i pomocy w wyłapywaniu wczesnych oznak szkodników, chorób i zachwaszczenia, które zagrażają plonom.

 

eBee Ag posiada również dostępną funkcjonalność Real-Time Kinematic (RTK) dla większej precyzji mapowania. Dzięki dostępnemu RTK dron może osiągnąć absolutną dokładność do 2,5 cm (1,0 cala) z RGB. Bardzo dokładne mapy indeksowe pozwalają zrozumieć każdy akr podczas zarządzania problematycznymi obszarami na całym polu - zanim wpłyną one na zyski. Kamera Duet M do celów specjalnych, eBee Ag rejestruje dokładne dane RGB i dane wielospektralne z nieba, aby pomóc Ci podejmować lepsze decyzje dotyczące ziemia. 

Prosty proces

Farmy i pola różnią się wielkością i kształtem, ale eBee Ag sprawia, że ​​wyszukiwanie i monitorowanie upraw jest szybkie i łatwe. Jest również wyposażony w nowy poręczny plecak z serii eBee X, który pozwoli na łatwe przenoszenie drona senseFly (i nie tylko) na pole i poza nim. 

Czy w terenie czy też biurze wystarczy skorzystać z dołączonego oprogramowania do planowania lotów eMotion, aby stworzyć swoją automatyczną misję. Po uruchomieniu eBee Ag automatycznie zbiera dane lotnicze i ląduje w wyznaczonym miejscu lądowania. Dane wyjściowe są w pełni kompatybilne ze wszystkimi głównymi programami informacyjnymi do zarządzania gospodarstwem (FMIS) i urządzeniami rolnictwa precyzyjnego, co dodatkowo usprawnia operacyjne przepływy pracy. Rolnicy mogą tworzyć mapy dawkowania o zmiennej dawce, aby dokładnie stosować środki tam, gdzie są one najbardziej potrzebne - a wszystko to przy jednoczesnej ochronie inwestycji i zasobów.

 

Zmniejsz koszty operacyjne

Niezależnie od tego, czy zarządzasz pojedynczym gospodarstwem, jesteś członkiem spółki, czy pracujesz jako dostawca usług rolniczych, wiesz, że monitorowanie pól wymaga czasu i zasobów. Na szczęście eBee Ag pomaga wykrywać i usuwać nieefektywności napotkane w terenie. Zaprojektowany do pracy w ekstremalnych środowiskach na całym świecie, eBee Ag nadaje się do intensywnych i powtarzających się misji mapowania upraw, które zapewniają dokładniejsze oceny pól i upraw oraz pozwalają na inteligentniejsze rozpoznanie i podejmowanie decyzji.

Wyposażony w standardową baterię eBee Ag jest w stanie latać do 45 minut. Dostępna bateria o zwiększonej wytrzymałości wydłuża czas lotu do 55 minut - umożliwiając dronowi pokonanie ponad 160 hektarów (395 akrów) podczas jednego lotu i oszczędność cennego czasu i pieniędzy w porównaniu z konwencjonalnym rozpoznaniem. W ten sposób możesz skierować swoje wysiłki na inne ważne zadania i efektywniej zarządzać zasobami operacyjnymi.

 

Sprawdzony

eBee AG opiera się na ponad 10-letnim doświadczeniu w tworzeniu dronów do fotogrametrii. Podobnie jak wszystkie drony senseFly, jest on wspierany przez naszą wiodącą w branży obsługę klienta, w tym roczną gwarancję oraz dożywotnią obsługę sprzętu i oprogramowania eMotion.

Wszyscy użytkownicy eBee AG mają również dostęp do naszej szerokiej gamy materiałów edukacyjnych, takich jak baza wiedzy senseFly, samouczki wideo oraz nasza internetowa platforma do nauki i szkolenia senseFly Academy 

 

 

Zaawansowana, dwufunkcyjna kamera dronowa do wszystkich potrzeb rolniczych

senseFly Duet M to innowacyjna, dwufunkcyjna kamera RGB i multispektralna do mapowania. Użyj go do szybkiego i łatwego tworzenia map multispektralnych z dokładnością geograficzną oraz cyfrowych modeli powierzchni o wysokiej rozdzielczości (DSM).

 
 
 
 

 

Sprawdź dane pozyskane przy użyciu kamery S.O.D.A

https://www.sensefly.com/education/datasets/?camera%5B%5D=566

 

 

Emotion 3

Emotion 3 to zaawansowane oprogramowanie do planowania oraz kontroli nad automatycznym procesem lotu drona.

  

 

 

 

 

 


 

Oprogramowanie

Abonament

Zapisz się na newsletter