eBee SQ

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Precyzyjny dron do zastosowań rolniczych

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Precyzyjny dron do zastosowań rolniczych

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: Precyzyjny dron do zastosowań rolniczych

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Precyzyjny dron do zastosowań rolniczych

QR Code:
Logo producenta:

eBee SQ w czasie jednego lotu mierzy 10 razy większy obszar niż wirnikowce, znacznie zwiększając kontrolę nad uprawami. Oznacza to mniejszą liczbę lotów, krótszy czas potrzebny na uzyskanie wyników, a więcej czasu na ich analizę i wykorzstanie. Dron wyposażony jest w przełomową kamerę rejestrującą dane w czterech pasmach spektralnych, gwarantując tworzenie precyzyjnych map.

Dron eBee SQ jest gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka. Dron jest lekki, trwały, w pełni zintegrowany z systemami maszyn rolniczych, zasilany pojedynczą baterią i kontrolowany przez najwyższej klasy moduł autopilota. Za planowanie i zarządzanie lotem odpowiedzialne jest zaawansowane oprogramowanie eMotion. Umożliwia on proste i bezpieczne planowanie, symulowanie oraz monitorowanie lotu drona. Dron eBee SQ został wyposażony w przełomową kamerę Parrot Sequoia, która przechwytuje dane w czterech pasmach spektralnych wykonując jednocześnie zdjęcia RGB w czasie jednego lotu. Zebrane dane umożliwiają generowanie precyzyjnych map, które z kolei możemy wykorzystać do optymalizacji procesów uprawy roślin poprawiając jakość produkcji i zwiększając wydajność znacznie obniżając koszty.

  • Precyzja - Precyzyjne, skalibrowane zdjęcia multispektralne z platformy eBee SQ zapewniają wgląd w stan upraw. Zdjęcia wykonują 4 aparaty o rozdzielczości 1,2 MP.
  • Wydajność - eBee SQ umożliwia pomiar setek akrów w czasie jednego nalotu zwiększając obszar upraw. Naładowana bateria umożliwia lot trwający nawet 55 minut.
  • Kompatybilność - Platforma eBee SQ jest kompatybilna z systemami zarządzania gospodarstwem, dlatego nie trzeba zmiać dotychczasowego sposobu pracy.
  • Dostępny - eBee SQ jest dostępny w przystępnej cenie, dopasowując sie do budżetu Twojej działalności.

 

 

Oprogramowanie

Abonament

Zapisz się na newsletter