Faro Focus M 70

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Faro Focus M 70

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Faro Focus M 70

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: Faro Focus M 70

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Faro Focus M 70

QR Code:
Logo producenta:

Skaner FocusM 70 umożliwia skanowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w promieniu do 70 metrów, przez co idealnie nadaje się do pomiarów z małej odległości i przy ograniczonej przestrzeni. To niezwykle mobilne urządzenie pozwala na szybkie, wyjątkowo proste, a zarazem dokładne pomiary niewielkich placów budów, elewacji, złożonych konstrukcji, instalacji przesyłowych, a także miejsc wypadków i przestępstw. Wbudowany aparat HDR zapewnia pełną dokumentację w najwyższej jakości

FocusM łączy w sobie wszystkie zalety dobrze znanych skanerów laserowych Focus3D firmy FARO z innowacyjnymi funkcjami, umożliwiając skanowanie laserowe zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, oferując prawdziwą mobilność, szybkość i niezawodność. Skaner FocusM wyznacza nowy poziom skanowania laserowego dla wielu zastosowań w takich branżach jak budownictwo, BIM/CIM, bezpieczeństwo publiczne i kryminalistyka.

  • Ultralekki i kompaktowy – Skaner FocusM 70 mierzy zaledwie 230 x 183 x 103 mm i waży jedyne 4,2 kg. Urządzenie jest wyposażone w wodoszczelny futerał i ergonomiczną walizkę, która zapewnia prawdziwą mobilność
  • Łączenie zdjęć HDR – Aparat HDR bez trudu rejestruje szczegółowy obraz, oferując naturalną kolorową nakładkę na dane skanowania w trudnych warunkach oświetlenia. Błąd paralaksy został zminimalizowany dzięki konstrukcji współosiowej.
  • Stopień IP - klasa 54 –  Dzięki hermetycznej obudowie skaner otrzymał certyfikat zgodności z normą przemysłową dotyczącą stopnia ochrony (IP) i został sklasyfikowany w klasie 54 w zakresie odporności na czynniku środowiskowe.
  • Odporny –  Rozszerzony zakres temperatur umożliwia skanowanie w wymagających warunkach od suchej, piaszczystej i gorącej pustyni do mroźnej Antarktydy.
  • Najlepsza relacja wydajnosci do ceny – FocusM 70 to profesjonalny skaner o najwyższym zwrocie z inwestycji na rynku, skierowany do użytkowników pracujących na małych odległościach.

 

Jesteś zainteresowany szkoleniem z obsługi skanera lub oprogramowania? Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową.

Zapisz się na newsletter