Systemy monitoringu obiektów

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:
Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Systemy monitoringu obiektów

Jest to dział produktów i rozwiązań zajmujących się zagadnieniami kontroli i obsługi bezpieczeństwa inżynierskich obiektów wysokiego ryzyka. Do takiej kategorii najczęściej zaliczają się zapory, tamy, wiadukty, tunele, elektrownie oraz inne konstrukcje o charakterze strategicznym. Tematyka SHM/A (Structural Health Monitoring/Assessment) coraz częściej pojawia się również w innych zagadnieniach budowlanych, związana jest utrzymaniem i stałą kontrolą bezpieczeństwa obiektu infrastrukturalnego, procesu budowlanego oraz otoczenia.
 
Coraz częściej procesom monitorującym poddawane są między innymi obiekty, takie jak obiekty zabytkowe, głębokie wykopy, torowiska kolejowe, obiekty infrastruktury sportowej oraz komunikacyjnej. Budowle mogą być w różnych sytuacjach poddane takim czynnikom jak ruchy tektoniczne, korozja, zbyt duże obciążenia, wibracje lub nawet napór wiatru, zmiana poziomu wód gruntowych lub lokalne osłabienie elementu nośnego.
 
Pomiary przemieszczeń, osiadań i odkształceń w takich sytuacjach wykonywane są w trybie zautomatyzowanym, w cyklu całodobowym, w sposób ciągły i długotrwały. Zaproponowane przez TPI rozwiązania monitorujące gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa pracy, pewność oraz dokładność wyników pomiarów. Są to w pełni automatyzowane i autonomiczne systemy pomiarowe, doskonale sprawdzające się przy monitoringach dużego i małego kalibru, pracach ciągłych długo i krótkotrwałych.
 
TPI zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie instalacji systemu pomiarowego, źródła zasilania jak również oferuje szeroki asortyment akcesoriów pomiarowych.

Zapisz się na newsletter