Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: System monitoringu MSP - pomiary - analizy - alarmy

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: System monitoringu MSP - pomiary - analizy - alarmy

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: System monitoringu MSP - pomiary - analizy - alarmy

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

System monitoringu MSP - pomiary - analizy - alarmy

QR Code:
Logo producenta:

System monitoringu MSP - pomiary - analizy - alarmy

System automatycznego monitoringu deformacji MSP jest dedykowanym rozwiązaniem do współpracy z wysoko-precyzyjnymi tachimetrami SOKKIA NET/TOPCON MS.

Oprócz tachimetru o dokładności kątowej 0,5” i dokładności pomiaru odległości 0,1 mm w skład systemu wchodzi oprogramowanie do konfiguracji systemu (do zbierania i analizy pomiarów, oraz moduł do monitorowania zmian i generowania raportów/alarmów), system komunikacji tachimetr-komputer (jednostka centralna i jednostka komunikacyjna) oraz dodatkowe akcesoria jak zestawy pryzmatów, uchwytów, okablowanie

Zaletą systemu MSP jest skalowalność dostosowywana do wielkości i specyfiki projektu.

  • System MSP Light – idealny dla każdego dla kogo monitoring jest jedynie częścią prac pomiarowych i nie wymaga ciągłego działania i automatycznej kontroli. W skład systemu wchodzi oprogramowanie instalowane w pamięci tachimetru (obok standardowego programu pomiarowego) oraz moduł na PC służący do późniejszej analizy wyników i tworzenia raportów. Mimo tego, że jest to najprostsza wersja systemu, posiada on wyrafinowane funkcje jak np. cykliczny i automatyczny pomiar zdefiniowanych celów różnego typu (pryzmat, folia) i zbieranie danych do pamięci instrumentu.
  • System MSP dla jednego tachimetru – idealne rozwiązanie do niewielkich projektów lecz wymagająca permanentnej kontroli i monitorowania deformacji. Dane zbierane cykliczne i automatycznie przez tachimetr trafiają do jednostki centralnej i komunikacyjnej skąd wysyłane są do oprogramowania zainstalowanego na komputerze PC w biurze. Dzięki modułowi kontrolnemu użytkownik może zaprogramować np. definiować tolerancje odchyłek pomiarów, których przekroczenie jest podstawą generowania alarmów. Informacje o tym są automatycznie wysyłane do operatorów w postaci SMS lub emaila i informują o niepokojących zmianach w strukturze obiektu.
  • System MSP dla dwóch lub więcej tachimetrów – system przeznaczony do większych projektów jak monitorowanie długich tuneli czy dużych obiektów.

Zapisz się na newsletter