Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Aktualności

To był pracowity tydzień! Akademia Skanowania TPI odwiedziła 5 miast Polski.

2018-05-18 | Wydarzenia

Akademia Skanowania TPI stanowiła szansę zdobycia praktycznej wiedzy na temat doboru metod skanowania oraz analizy danych dla określonych potrzeb, a one, w niektórych przypadkach okazywały się skrajnie różne. Na szczęście nasi specjaliści stanęli na wysokości zadania i nie pozostawili nikogo bez odpowiedzi. Wśród naszych gości znaleźli się architekci, projektanci, geodeci, technolodzy produkcji, inżynierzy jakości, a także pracownicy naukowi.

Na Akademii zostały zaprezentowane skanery laserowe dalekiego zasięgu, skanery ręczne oraz mobilne. Uczestnicy dowiedzieli się o światowych trendach w rozwoju technologii skanowania 3D, a także oprogramowania. Akademia Skanowania TPI  stanowiła świetną okazją nie tylko do poznania technologii, a także dowiedzenia się jak może przyczynić się do usprawnienia pracy oraz minimalizacji błędów.

Mając na co dzień kontakt z technologią skanowania 3D znamy wszystkie jej mocne strony i wiemy jak możecie wykorzystać je w swoich projektach podnosząc jakość prac.

Już dziś zachęcamy Cię do spotkania z nami w następnym roku. Zapisując się na naszego newslettera nie ominie Cię żadna ważna informacja, łącznie z tymi dotyczącymi organizowanych spotkań i eventów.

 

Galeria zdjęć

Zapisz się na newsletter