Promocje

-15 % na pakiet programówTerrasolid

Terrasolid to pakiet programów do przetwarzania danych z lotniczych i naziemnych systemów pozyskiwania danych przestrzennych 3D. 

Technologia wykonywania pomiarów przy użyciu skanowania lidar z dronów, systemów mobilnych czy też samolotów staje się coraz bardziej popularna. Największą zaletą skanowania lidar względem standardowych technik jest ilość informacji dostarczanych poprzez powracającą, aktywną wiązke lasera.

Bez względu na branżę, sprzęt to nie wszystko - dobre oprogramowanie czasami jest bardziej cenne niż sprzęt. Oprogramowanie zostaje na lata!

Specjalnie dla użytkowników skanerów takich jak:

- DJI Zenmuse L2

- Hesai M2X

- Velodyne 16/32

- Riegl Mini-Vux 3

- Systemy mobilne Riegl VMQ-1HA

- i innych…

Specjalna oferta - 15% na oprogramowanie Terrasolid (TerraScan, TerraMatch, TerraModeler, TerraPhoto) oraz roczne aktualizacje i support ​

Promocja obowiązuje do końca grudnia 2023r.

Jeżeli chcecie zgłębić swoją wiedzę na temat tego oprogramowania z ogromną przyjemnością zapraszamy na II edycję TPI POINT CLOUD INTELLIGENCE FORUM 2024 – Terrasolid Training! To dwudniowa intensywna przygoda z oprogramowaniem Terrasolid oraz Microstation. To nie lada okazja, aby poznać tajniki przetwarzania danych przestrzennych 3D i doskonalić swoje umiejętności!
Nie przegap tej okazji, aby wzmocnić swoje umiejętności! Rejestracja jest teraz otwarta, a my już nie możemy się doczekać, aby Was przywitać!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia z zamówieniem lub masz pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy i doradzimy.