Wydarzenia

GTL- 1000 | unikalne połączenie dwóch urządzeń: skanera 3D i tachimetru jednoosobowego

  • Czy miałeś kiedyś sytuację, gdy klient oprócz klasycznego pomiaru punktowego wymagał też chmury punktów/skanu obiektu?
  • Czy podczas wykonywania pomiaru pomyślałeś, że zamiast mierzyć punkt po punkcie, dużo szybciej i lepiej byłoby zeskanować dany obszar?
  • Czy myślałeś o tym, aby ofertę usług swojej firmy poszerzyć o skanowanie 3D, a pracujesz w środowisku urządzeń Topcon Positioning Group?
  • Zauważyłeś, że coraz więcej inwestycji jest prowadzonych z wykorzystaniem technologii BIM i wiesz, że ta technologia wymaga kontroli i weryfikacji wykraczającej poza klasyczne pomiary tachimetryczne?

Jeśli odpowiedziałeś sobie twierdząco na te pytania, to mamy coś dla Ciebie!

Topcon Positioning Group #GTL1000 to unikalne połączenie dwóch urządzeń: skanera 3D i tachimetru jednoosobowego opartego na znanym instrumencie #TopconGT.

Dzięki temu, możliwe jest wykonywanie klasycznych pomiarów tachimetrycznych uzupełnionych o dane ze skanowania 3D i to wszystko w jednym układzie współrzędnych. Nie musisz się martwić o dopasowanie skanów między sobą i georeferencję chmury punktów.

Twoja praca z chmurą punktów ograniczy się do uzyskania z niej wszystkich potrzebnych informacji. Bez czasochłonnego przetwarzania i dopasowywania. Oprócz tego z wykorzystaniem oprogramowania Verity oraz Rhitm jesteś w stanie skontrolować i zweryfikować dokładność oraz kompletność prowadzonych prac na budowie.