Poszerz swoje kompetencje
Szkolenia grupowe i indywidualne z najlepszymi specjalistami z zakresu: UAV, 3D i fotogrametrii
Szkolenia specjalistyczne STS
Wleć razem z nami na wyższy poziom latania dronem
Szkolenia specjalistyczne NSTS
Wleć razem z nami na wyższy poziom latania dronem
Postaw na nową perspektywę
Szkolenia z zakresu 3D i przetwarzania danych
Previous slide
Next slide

Wybierz szkolenie dla siebie!

Sprawdź kalendarz webinarów!

lipiec 2024

Centrum Szkoleniowe TPI
TPI jest liderem w branży sprzętu pomiarowego w Polsce. Uznanie Klientów zdobyliśmy dzięki wysokiej jakości usług oraz zaangażowaniu w dostarczanie kompleksowych rozwiązań wraz z pełnym wdrożeniem i szkoleniem. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu szkolenia z zakresu skaningu stacjonarnego i mobilnego, fotogrametrii czy LiDARu na najwyższym poziomie. Prowadzimy również kursy przygotowujące do uzyskania uprawnień na drony. Nasze szkolenia stanowią niezwykle wartościową propozycję dla osób zainteresowanych nauką i doskonaleniem umiejętności w tych dziedzinach. Autorskie programy szkoleniowe są staranie opracowane, obejmują zarówno teorię jak i zajęcia praktyczne, pozwalając uczestnikom na zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, by po szkoleniu z łatwością pracować z najnowocześniejszymi technologiami. Szeroki zakres programów dostosowany jest zarówno do potrzeb firm jak i indywidualnych uczestników. Ponadto jako firma stale inwestujemy w ciągły rozwój swojej oferty. Monitorując zmieniające się trendy i potrzeby rynku stale aktualizujemy swoje programy szkoleniowe, aby dostarczać jak najbardziej wartościowe treści. Dzięki temu uczestnicy szkoleń TPI Sp. z o.o. mogą być pewni, że zdobywają aktualną wiedzę i umiejętności, które są istotne w dzisiejszym dynamicznym środowisku pomiarowym. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają bogate doświadczenie zarówno praktyczne jak i teoretyczne w swoich dziedzinach. Dołącz do setek zadowolonych klientów i pracuj jeszcze efektywniej z najnowszymi rozwiązaniami pomiarowymi!

Szkolenia z fotogrametrii obejmują warsztaty, które mają na celu wprowadzenie uczestników w świat pracy z danymi fotogrametrycznymi pozyskanymi podczas nalotów specjalistycznymi dronami. Szkolenia te kierowane są zarówno dla osób początkujących, zaczynających swoją przygodę z fotogrametrią jak i dla osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje. Podczas szkoleń uczestnicy poznają zasadę pracy z bezzałogowym statkiem powietrznym oraz wybranym oprogramowaniem fotogrametrycznym, którą następnie będą mogli wykorzystać na rynku do realizacji usług fotogrametrycznych zyskując przewagę konkurencyjną. Każde szkolenie z tej kategorii gwarantuje solidną porcję wiedzy teoretycznej, a także praktyczne warsztaty, które pomogą uczestnikom zrozumieć i zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie fotogrametrii, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na pytania uczestników i pomóc w pokonywaniu pojawiających się wyzwań.

UAVO to renomowane szkolenie, które otwiera drzwi do świata bezzałogowych statków powietrznych. Celem szkolenia jest wyposażenie Ciebie w niezbędne umiejętności i wiedzę techniczną, dzięki którym zostaniesz pilotem drona.  Nasi doświadczeni instruktorzy z pasją i zaangażowaniem przeprowadzą Cię przez zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne treningi lotnicze. Teoria realizowana jest online z instruktorem lub indywidualnie. Praktyka – w Twojej lokalizacji. W ramach szkolenia opanujesz umiejętności takie jak procedura przygotowania do startu, planowanie lotów, poznasz procedurę, dzięki której zachowasz bezpieczeństwo lotu od startu aż do lądowania, nauczysz się zarządzać ryzykiem a także poznasz przepisy i zasady obowiązujące w sektorze UAV. Szkolenia prowadzone są według programu określonego w najnowszych wytycznych Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego z dn. 11.05.2023r. Dzięki szkoleniu w TPI – firmie, będącej liderem w dostarczaniu rozwiązań pomiarowych dla geodezji, budownictwa, rolnictwa, przemysłu i wielu innych branż – nie tylko uzyskasz certyfikat pilota, ale również zdobędziesz konkurencyjną przewagę na rynku.

Dołącz do UAVO i rozpocznij swoją fascynującą przygodę w świecie dronów.

Grupa szkoleń 3D to kompleksowy zestaw kursów skoncentrowany na technologii skanowania 3D i przetwarzania zdobytych danych. Program obejmuje zarówno podstawy jak i bardziej zaawansowane aspekty tej dynamicznie rozwijającej się dziedziny. Na szkoleniach nauczysz się zarówno pracy z urządzeniami pomiarowymi – skanery stacjonarne i mobilne, a także dowiesz się jak dalej pracować z pozyskanymi danymi i poznasz konkretne narzędzia i procesy, które są niezbędne do efektywnego przetwarzania i analizy danych 3D.  Kursy są odpowiednie zarówno dla osób początkujących, którzy chcą poznać podstawy skanowania 3D i przetwarzania danych jak i dla zaawansowanych uczestników, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. Nasz profesjonalny zespół instruktorów zapewnia wsparcie na każdym etapie procesu nauki, od teorii po praktykę, gwarantując, że każdy uczestnik opuści nasze szkolenie z solidną wiedzą i pewnością siebie w dziedzinie skanowania 3D i przetwarzania danych. Wszystko to sprawia, że nasze szkolenia to inwestycja, która przyniesie realne korzyści każdemu, kto chce poznać świat skanowania 3D. 

Edukuj się wygodnie z Twojego biura lub domu! Zapraszamy na darmowe webinaria, które dostarczą Państwu wartościowej wiedzy i umiejętności.
Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają bogate doświadczenie zarówno praktyczne, jak i teoretyczne w swoich dziedzinach. Uczestnicy mogą być pewni, że zdobywają aktualną wiedzę i umiejętności, które są istotne w dzisiejszym dynamicznym środowisku pomiarowym. Webinar to także świetna okazja, aby zadać pytania naszym ekspertom i dowiedzieć się więcej na interesujący Cię temat.

Centrum szkoleniowe TPI Sp. z o.o. tworzą wysoko wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy stanowią fundament naszego sukcesu w dostarczaniu wysokiej jakości szkoleń dla branż takich jak geodezja, budownictwo, rolnictwo, architektura, archeologia, leśnictwo i wiele innych. Posiadając dostęp do najnowocześniejszych technologii i wykonując specjalistyczne projekty dla różnych branż każdego dnia możemy nasze doświadczenia testować w praktyce i poszerzać wiedzę. Nasze Centrum Serwisowe stale dba o podnoszenie kwalifikacji zespołu instruktorow poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i wydarzeniach branżowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Dzięki temu podczas szkoleń możemy przekazać najnowsze informacje, trendy i praktyki w danej dziedzinie. Zapraszamy do zapoznania się z profilami naszych Instruktorów.

Grzegorz Sobina - wieloletni praktyk geodeta z zamiłowaniem do rozwiązań przemysłowych. Wykształcenie zdobyte w Szkole Głównej Handlowej oraz wiedza praktyczna z zakresu pomiarów geodezyjnych, przemysłowych, fotogrametrii i skanowania 3D sprawiają, że doskonale sprawdza się doradzając zarówno małej firmie geodezyjnej jak i podczas dużych inwestycji przemysłowych. Propagator i uczestnik wielu wdrożeń nowych technologii. Pasjonat oprogramowania Bentley ContextCapture i Terrasolid. Współorganizator TPI POINT CLOUD INTELLIGENCE - szkoleń z oprogramowania Terrasolid prowadzonych we współpracy z głównym deweloperem firmy Terrasolid. Manager Geoconnect - innowacyjnej platformy do współdzielenia danych.
Karol Derejczyk - Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych) na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn i specjalności Wspomaganie Komputerowe Prac Inżynierskich – CAD. 10 lat praktyki w skanowaniu 3D pod każdą postacią (skanery laserowe stacjonarne i mobilne oraz ręczne) i z każdą dokładnością (od mikronów do centymetrów) sprawia, że potrafi dobrać i wykorzystać najlepsze narzędzie do danego zadania pomiarowego. Znajomość skanerów FARO, Topcon, GeoSLAM, Matteport, Mantis-Vision oraz wszelkiego rodzaju oprogramowania do późniejszej obróbki wyników potwierdzonymi certyfikatami m.in. ze znajomości FARO Scene, FARO Zone czy Clearedge3D Edgewise pozwala na prowadzenie profesjonalnych szkoleń i wsparcie klienta w zakresie początkującym, zaawansowanym i eksperckim.
Artur Malczewski - Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Geodezji i Kartografii – specjalizacja Geodezja Inżynieryjno-Przemysłowa). Od 2006 roku odpowiedzialny za wdrożenia nowoczesnych rozwiązań pomiarowych w TPI. Kierwonik Wsparcia Technicznego, udział w licznych zagranicznych szkoleniach organizowanych przez TOPCONa czy Terrasolid, przeprowadzone wdrożenia i projekty dostarczyły najwyższych kompetencji na temat rozwiązań związanych z pomiarami tachimetrycznymi, pomiarami i opracowaniem danych ze skaningu laserowego jak i rozwiązań fotogrametrycznych. Dzięki zdobytym umiejętnościom uczestniczył w 3 miesięcznej wyprawie naukowej na Spitsbergenie, gdzie w ekstremalnych warunkach klimatycznych testował sprzęt pomiarowy TOPCON. Współuczestnik i organizator wielu szkoleń technicznych TPI oraz wszystkich edycji Szkoły Pomiarów TPI.
Dominika Pulikowska - urbanista i planista z wykształcenia, kilkunastoletni praktyk w koordynacji procesu inwestycyjnego od projektu po budowę inwestycji drogowych wraz z szerokopojętą infrastrukturą branżową. Widok ziemi z lotu ptaka to najlepsza perspektywa dla urbanisty z jakiego może analizować i tworzyć, więc jak sama mówi „jak tylko to odkryłam porwało mnie niebo”. Od 2018 pilot bezzałogowych platform latających z uprawnieniami w zasięgu i poza zasięgiem wzroku do 25 kg. Instruktor przyszłych pilotów z zamiłowania, śledzący wnikliwie prawo lotnicze oraz zagadnienia związane z inżynierią lotniczą. Pozyskanie materiału z platform bezzałogowych to początek drogi więc w TPI klientom pomaga zarówno w doborze sprzętu, pozyskaniu niezbędnej wiedzy by bezpiecznie latać oraz koordynacji całego procesu, by klient samodzielnie mógł otrzymać przetworzony końcowy produkt na jakim mu zależy. Szkolenia dostosowuj indywidualnie do zadań z jakimi pilot chce się zmierzyć w swojej wizji wykorzystania BSP. Na co dzień kieruje również biurem TPI Poznań.
Maciej Wywiał - Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej (specjalizacja Geoinformatyka, fotogrametria i teledetekcja). Od 2018 roku zajmuje się wdrażaniem dronów i oprogramowania fotogrametrycznego w wielu firmach (nie tylko geodezyjnych). Obecnie zajmuje stanowisko Inżyniera Sprzedaży ds. BSP, fotogrametrii i LiDAR. Przed rozpoczęciem pracy w dostarczaniu technologii pomiarowych pracował między innymi przy geodezyjnej obsłudze autostrady A1 oraz przy wykonywaniu usług geodezyjnych z zakresu 1 oraz 2. Uczestnik wielu szkoleń organizowanych przez DJI Enterprise oraz Pix4Dmapper. Z łatwością przekazuje wiedzę oraz doświadczenie na szkoleniach z zakresu fotogrametrii. Jest zdania, że jeśli dany szczegół można sfotografować za pomocą kamery, to można wykonać jego szczegółowe i kartometryczne odwzorowanie za pomocą technik fotogrametrycznych.
Piotr Matyjasek - Dzięki wykształceniu zdobywanemu na Politechnice Warszawskiej (Geodezja) oraz wieloletnim praktycznym doświadczeniu zdobytym na rynkach związanych z branżą pomiarową doskonale rozumie wymagania stawiane inżynierom. Potrafi dobrać wydajne rozwiązania pomiarowe zarówno związane z geodezją, skanerami 3D oraz rozwiązaniami UAV.  Wszechstronna wiedza, połączona z wieloletnim doświadczeniem w firmie TPI oraz pełne zaangażowanie czynią z niego specjalistę. Gdyby miał brata bliźniaka byłby to cyfrowy bliźniak. Czasem chodzi z głową w chmurach... punktów 😉
Maciej Górski - Menadżer ds. Bezpieczeństwa Publicznego z wieloletnim doświadczeniem w pracy w małych i dużych zespołach ludzkich w strukturach MON i MSWiA. Kierował komórkami organizacyjnymi w środowisku narodowym i międzynarodowym zarówno w kraju jak i poza granicami Państwa w ramach struktur ONZ i NATO. Zajmował się analizami wykorzystania powietrznych platform bezzałogowych w konfliktach zbrojnych w Europie oraz w krajach bliskiego wschodu. Występował jako ekspert w konkursach Ministra Obrony Narodowej na opracowanie BSP. Swoją wiedzą i doświadczeniem oraz wysoko zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie bezzałogowych platform latających wspiera rozwój wszelkich służb ratowniczo poszukiwawczych, uczestniczących w reagowaniu kryzysowym, zapewniających bezpieczeństwo publiczne oraz bezpieczeństwo narodowe.
Tomasz Czarnecki - Absolwent technikum geodezyjnego, obecnie student na Wydziale Rolnictwa SGGW w Warszawie. W weekendy aktywnie wspiera prowadzenie gospodarstwa rolnego. Jego doświadczenie zarówno w geodezji, jak i rolnictwie tworzy idealną kombinację, która pozwala mu doskonale odnajdywać się w nowoczesnym rolnictwie. Zdobyta wiedza znajduje praktyczne zastosowanie w obsłudze dronów wykorzystywanych w rolnictwie oraz szybkiej i rzetelnej interpretacji wyników.
Paulina Marczak - Bycie absolwentką kierunku geodezja i kartografia na słynnej Wojskowej Akademii Technicznej zobowiązuje! Duża wiedza z zakresu pomiarów geodezyjnych i systemów informacji pomiarowej sprawia, że jako doradca techniczny nie pozostawi klienta bez odpowiedzi oraz pomoże w dokonaniu doskonałego wyboru. Znajomość najnowszych rozwiązań pomiarowych, duże zaangażowanie oraz młodzieńczy zapał gwarantują najwyższy poziom obsługi Klienta.
Grzegorz Sylwerski - Absolwent kierunku Geodezja i Kartografia na Politechnice Koszalińskiej (Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji) oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (studia drugiego stopnia) ze specjalizacją Geodezja Gospodarcza. W 2016 roku ukończył studia podyplomowe na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Olsztynie, nadające kwalifikacje nauczycielskie. Zdobyta wiedza, ponad 3 letnie doświadczenie oraz praktyczne umiejętności pozwalają mu lepiej rozumieć potrzeby rynku geodezyjnego i doradzać klientom dobór odpowiednich technologii, by jak najskuteczniej wykorzystać możliwości stale przekształcającego się rynku usług pomiarowych.

Posiadamy tytuł Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Terrasolid, PiX4Dfields i 3DSurvey!

Sprawdź co oferujemy!