LIDERZY W SWOJEJ BRANŻY

KIM JESTEŚMY

DZIŚ

Pozycja lidera nie bierze się z biernego trwania w miejscu, z braku rozwoju, inwestycji i wizji. Mając tego pełną świadomość, przez 30 lat naszej działalności, wykorzystujemy każdy dzień do wzbogacenia oferty, kształcenia i powiększania kadry, poszerzania obszaru działalności oraz budowania relacji biznesowych. Z myślą o naszych Klientach, jako największy dostawca rozwiązań pomiarowych w Polsce, staramy się wyprzedzać trendy i wprowadzać je, zanim na dobre zagoszczą na ryku.

DZIŚ

Pozycja lidera nie bierze się z biernego trwania w miejscu, braku rozwoju, inwestycji i wizji. Mając tego pełną świadomość, przez 30 lat naszej działalności, niezmiennie wykorzystujemy każdy dzień do wzbogacenia oferty, kształcenia i powiększania kadry, poszerzania obszaru działalności oraz budowania relacji biznesowych. Z myślą o naszych Klientach, jako największy dostawca rozwiązań pomiarowych w Polsce, staramy się wyprzedzać trendy i wprowadzać je, zanim na dobre zagoszczą na ryku.

NAJWAŻNIEJSZE SEKTORY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

01.

Geodezja

doradztwo, dostawa, szkolenia i serwis związane z technologią pomiarów optycznych (niwelatory optyczne, teodolity), opto-elektronicznych (tachimetry elektroniczne, niwelatory kodowe), satelitarnych (odbiorniki GPS), oraz związanymi z nimi oprogramowaniem, akcesoriami i dodatkami pomiarowymi.

02.

Budownictwo

doradztwo, dostawa, instalacje, szkolenia i serwis związane z technologią pomiarów optycznych (niwelatory optyczne, teodolity), laserowych (niwelatory, pionowniki, dalmierze i inne instrumenty laserowe) oraz innych związanych z wykonywaniem nietypowych prac, gdzie znaczenie precyzji wykonania odgrywa fundamentalną rolę w procesie technologicznym (np. technika Machine Control - Systemy Sterowania Maszyn Drogowych w budownictwie drogowym).

03.

Przemysł

doradztwo, dostawa, instalacje, wdrożenia, modyfikacje softwarowe, szkolenia i serwis związane z rozwiązywaniem problemów natury geometrycznej w procesie produkcji (fabryki, montownie, pozycjonowanie i kontrola linii produkcyjnych, przemysł wydobywczy).

04.

Rolnictwo precyzyjne

doradztwo, dostawa, instalacje, szkolenia i serwis związane z technologią precyzyjnych pomiarów dla rolnictwa.

MISJA

Unikalna i bogata oferta TPI, za którą stoją dekady pracy i doświadczenia rynkowego, tworzona jest z myślą o sukcesie naszych Klientów. Dysponując najwyższej klasy sprzętem pomiarowym, na który składają się zarówno klasyczne instrumenty, jak i najnowocześniejsza technologia, umożliwiamy naszym Klientom zwiększenie ich konkurencyjności. Dostarczanie optymalnych i skutecznych rozwiązań pomiarowych uwzględniających aktualny rynek, sprawia, że firmy, które z nami współpracują, otrzymują cały wachlarz instrumentów do zadań szczególnie złożonych i wymagających perfekcji.

JUTRO

Jako odpowiedzialny i stabilny dostawca jesteśmy przede wszystkim zorientowani na potrzeby naszych Klientów. To właśnie dla nich niezmiennie od 30 lat koncentrujemy się na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji oraz wiedzy naszego zespołu. To dla nich nieustannie rozwijamy się, oferując coraz więcej. Spektrum oferowanych rozwiązań zgodnych z najnowszymi trendami w dziedzinie pomiarów, solidne zaplecze finansowe oraz profesjonalna kadra, każdego dnia przybliżają nas do pozycji jednego z największych i niezależnych dostawców technologii pomiarowej w Europie.

PONAD

33

LATA NA RYNKU