Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Rozwiązania dla edukacji

Edukacja


 

 

Program Wspierania Polskiej Edukacji

TPI od 20 lat aktywnie współpracuje z uczelniami. O jakości, uznaniu i niezawodności naszej oferty edukacyjnej świadczy wygrany kilka lat temu przetarg Ministerstwa Edukacji Narodowej na dostarczenie 430 tachimetrów do 43 geodezyjnych szkół średnich.

Dla uczelni i szkół biorących udział w programie TPI EDU oferujemy:

  • możliwość przeprowadzenia bezpłatnych pokazów i wykładów z użyciem najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego

Wystarczy umówić się na spotkanie, a specjaliści z TPI przyjadą z najnowocześniejszym sprzętem pomiarowym TOPCON i zademonstrują praktyczne możliwości terenowe.

Podczas godzinnego wykładu omówione mogą być rozwiązania z zakresu geodezji, GIS, budownictwa, drogownictwa. Podczas wykładu możemy pokazać także zastosowania urządzeń pomiarowych takich jak tachimetry, GPS, systemy sterowania maszyn, niwelatory laserowe, oprogramowanie fotogrametryczne, systemy skanowania 3D.

  • udostępnianie sprzętu i udział specjalistów TPI w praktykach terenowych

TPI wspiera praktyki terenowe udostępniając w miarę swoich możliwości sprzęt pomiarowy. Specjaliści z TPI mogą także na miejscu zademonstrować jak w praktyce wydajnie korzystać z rozwiązań pomiarowych TOPCON.

  • możliwość współpracy przy projektach naukowych, pisaniu prac dyplomowych

Współpracując od 20 lat z uczelniami i szkołami średnimi bierzemy udział w projektach naukowych udostępniając sprzęt pomiarowy i dzieląc sie naszą wiedzą i doświadczeniami. Wspieramy także młodych ludzi piszących prace dyplomowe, udostępniając sprzęt pomiarowy i materiały pomocne do prac.

  • specjalne ceny zakupu sprzętu i akcesoriów

W ramach programu TPI EDU oferujemy specjalne ceny zakupu sprzętu pomiarowego i akcesoriów dla uczelni i szkół średnich. Dodatkowo w ramach współpracy z naszym partnerem – japońską firmą TOPCON, która prowadzi ogólnoświatowy program wspierania edukacji (Educational Partnership Program)  posiadamy gotowe zestawy pomiarowe (GPS, tachimetry) w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

PRZYŁĄCZ SIĘ JUŻ DZIŚ - skontaktuj się z jednym z lokalnych biur TPI

 

Zapisz się na newsletter