Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:

Zaufanie, Stabilność, Doświadczenie

Praca w TPI

Praca w TPI jest pewnym wyzwaniem.

Struktura, jak i dobry zespół ludzki są naszą mocną stroną.
Jesteśmy wciąż rozwijającą się firmą, która buduje swój sukces na wiedzy, dobrym produkcie i specjalistach.

Jeżeli widzisz swoją osobę w naszej firmie, napisz do nas!

A może zainteresował Cię jakiś produkt i masz pomysł na jego zastosowanie? Czekamy na Twój kontakt.

Nasz adres: praca@tpi.com.pl

Obecnie poszukujemy:

Inżynier Sprzedaży - Geomatyka, Geodezja
Główne Miejsce Pracy: Kraków - regiony województwa małopolskiego/śląskiego/świętokrzyskiego/podkarpackiego

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie produktów: skanery 3D/UAV, GNSS, tachimetry, oprogramowanie.

Zakres obowiązków:

  •     Aktywna sprzedaż rozwiązań pomiarowych na podległym regionie i biurze
  •     Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  •     Wsparcie techniczne klientów firmy
  •     Samodzielne poszukiwanie klientów, nowych rynków zbytu
  •     Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  •     Wiedza techniczna umożliwiająca kontakty z Klientami TPI
  •     Umacnianie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  •     Współrealizowanie imprez marketingowych TPI

Od kandydatów wymagamy:

  •     Umiejętności handlowych, zdolność prezentowania produktu i jego korzyści
  •     Wykształcenie – wyższe kierunkowe jak Geodezja lub pokrewne
  •     Samodzielności w planowaniu i efektywności w działaniu
  •     Prawo jazdy kat. B
  •     Umiejętności pracy w zespole
  •     Gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji sprzedażowych i technicznych
  •     Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  •     Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  •     Niezbędne narzędzia pracy: auto, komputer, telefon
  •     Profesjonalne szkolenia
  •     Stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  •     Wyzwania technologiczne i sprzedażowe
  •     Pracę u wiodącego dostawcy technologii pomiarowych w Polsce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Business Development Manager
Monitoring Solutions

ABOUT THE POSITION

This is an exciting opportunity for a Business Development Manager to join our enthusiastic team to develop the structural health and geotechnical monitoring business in our region. TPI offers a range of geodetic, wireless and geotechnical monitoring solutions to our customers and are looking for an experienced person with a strong experience in providing monitoring services and / or monitoring design.

KEY ACCOUNTABILITIES

  •     Ability to develop strategies for the business field
  •     Development of a business plan and definition of local sales plans in the countries we cover
  •     Direct contact with regionally based clients to promote the monitoring solutions
  •     Identification of new projects through contact with clients and market awareness
  •     Understanding of structural and/or geotechnical monitoring systems
  •     Experience with the installation of monitoring and data acquisition systems

REQUIREMENTS

  •     Degree in civil engineering, or surveying, or geology, or geotechnology
  •     3 years’ experience (minimum)
  •     Strong knowledge within construction industry (ideally in surveying and monitoring industry)
  •     Excellent written and verbal communication skills
  •     Knowledge of Microsoft Office – Word, Outlook and Excel
  •     Strong technical knowledge
  •     Ambition to learn and develop
  •     Willingness to travel in the business region

KEY COMPETENCIES

  •     Monitoring or technical sensor data communication
  •     Time and Priority Management
  •     Understand scopes of work and project requirements to advise the customers during the tender process
  •     Possess an understanding of surveying and monitoring or sensor communication
  •     Communication skills
  •     Possess the ability to work with autonomy or as part of a team