Rolnictwo precyzyjne

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:
Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Rolnictwo precyzyjne

Rozpoczynając od najprostszego systemu opartego na wskaźnikach diodowych do najwyższej jakości automatycznego prowadzenia maszyną, systemy dla rolnictwa precyzyjnego Topcon mają na celu zwiększenie wydajności i zmniejszenie kosztów. Rozwiązania Topcon zapewniają łatwą obserwację wizualną i dostęp do informacji o pracy dla maksymalnej kontroli i wydajności. Systemy można łatwo przenosić z jednej maszyny na drugą, dzięki czemu można korzystać z systemów Topcon wykonując wszystkie prace polowe.

Systemy Topcon pozwalają zacząć od podstaw i zostawiają możliwość aktualizacji sprzętu w miarę potrzeb. Technologie satelitarne Topcon odbierają sygnały ze wszystkich dostępnych satelitów - teraz iw najbliższej przyszłości. Więcej satelitów oznacza większą dokładność, lepszy odbiór w terenie górzystym lub też porośniętym drzewami, 24 godziny 7 dni w tygodniu nieprzerwanej pracy.

Rozwiązana dla rolnictwa precyzyjnego Topcon umożliwiają wybrać pożądaną dokładność pracy, rozpoczynając od poprawek systemu EGNOS z dokładnością +/- 20cm przejazd po przyjeździe, poprzez dokładność +/-5 cm za pomocą poprawek z systemu OmniSTAR aż do najwyższego poziomu dokładności – do 2 cm – za pomocą poprawek RTK otrzymywanych ze stacji referencyjnej lub też lokalnych sieci stacji referencyjnych ASG-EUPOS i TPI NETpro.

Zapisz się na newsletter