Premiera

Zespół TPI na INTERGEO

Najnowsze wieści prosto z INTERGEO 2023! 

Wczorajszy dzień był pełen emocji - nasz zespół TPI nie mógł się doczekać, aby podzielić się z Wami wieściami o dwóch fantastycznych premierach produktów naszych Partnerów! 

DJI Enterprise Zenmuse L2

To następca kultowego skanera lidar, który zrewolucjonizował rynek pomiarów! To rewolucyjny krok w dziedzinie dronowych pomiarów, który z pewnością zrobi furorę. Co więcej, osobiście testowaliśmy ten produkt przez ostatnie 2 miesiące, więc mamy co do niego pewność! Już niebawem będziecie mogli lepiej poznać ten produkt i jego możliwości podczas kolejnej edycji RoadShow DJI. Tym razem odwiedzimy 5 miast w Polsce w dniach 6-10 listopada. Więcej szczegółów już wkrótce. 

FARO Technologies Orbis

To innowacyjne rozwiązanie, które podniesie poprzeczkę w obszarze pomiarów 3D. Zaprojektowany dla profesjonalistów z branży budowlanej, inżynieryjnej i geodezyjnej, Orbis zapewnia szybkość przechwytywania, jednocześnie oferując bardzo dokładne wizualne reprezentacje 3D świata rzeczywistego. Integracja technologii Flash firmy FARO™ w Orbisie umożliwia stacjonarne skanowanie w zaledwie 15 sekund i zapewnia niezrównaną szczegółowość z mobilnego rozwiązania mapowania. 

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani możliwością zobaczenia tych produktów na żywo, i co najlepsze, mogliśmy to zrobić wspólnie z naszymi partnerami: TPI Vilnius, 3GON i 3GON Slovakia. 

Jeżeli chciałbyś lepiej poznać te produkty, już dziś możesz zapisać się do testowania.