Promocje

3 000 powodów do 3 000 zł rabatu

Promocja obejmuje produkty wymienione poniżej i trwa do 31 lipca 2021 r. lub do wyczerpania zapasów.

Promocja nie łączy się z innymi.

GEODEZJA KLASYCZNA

Zestaw TOPCON GNSS Hiper VR i FC-6000

Odbiornik HiPer VR wszechstronny odbiornik japońskiej marki Topcon to najnowszy sprzęt w kompaktowym opakowaniu.

Natomiast FC-6000 to najnowszy kontroler marki Topcon, który posiada cechy i właściwości klasycznego tabletu pracującego w środowisku Windows 10. Pełna odporność na warunki terenowe, 7 calowy wyświetlacz z antyrefleksem, szybki procesor oraz wydajna bateria.

Razem to duet doskonały.

Więcej o produkcie …

GT-600/1200 TOPCON

Stworzony z myślą o pracy w terenie, flagowy zmotoryzowany tachimetr z serii GT umożliwia dokładne i produktywne pomiary nawet do bardzo wymagających zastosowań geodezyjnych czy budowlanych.

Więcej o produkcie …

3D

GTL-1000 TOPCON

Tachimetr skanujący Topcon GTL-1000 jest przełomową technologiczną odpowiedzią na aktualne potrzeby w zakresie weryfikacji prac budowlano-montażowych w środowisku BIM, może racować w trybie skanera lub tachimetru.

Więcej o produkcie …

FARO FOCUS S

Stacjonarne skanery FocusS umożliwiają skanowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w promieniu od 70 do 350 metrów w zależności od wybranego modelu.

Więcej o produkcie …

ZEB HORIZON firmy Geoslam

Jest idealnym skanerem mobilnym do szybkiego pomiaru otwartych jak i zamkniętych przestrzeni.

Rdzeniem systemu jest technologia SLAM oferująca ogromne możliwości i dlatego skaner ZEB-HORIZON można używać na zewnątrz, w trudnym terenie ze słabym sygnałem GPS.

Więcej o produkcie …

UAV

Zestaw DJI M300 RTK wraz z sensorem P1

DJI Zenmuse P1 to dedykowane rozwiązanie stworzone do fotogrametrii i modelowania 3D. DJI Zenmuse P1 wyposażony jest w pełnoklatkowy 45-megapikselowy sensor CMOS z opcjami obiektywów 24 mm, 35 mm i 50 mm, na 3-osiowym stabilizowanym gimbalu.

W połączeniu z platformą Matrice 300 RTK i oprogramowaniem DJI Terra, DJI P1 zapewnia wydajne i precyzyjne rozwiązanie do fotogrametrii lotniczej dla wymagających klientów.

Więcej o produkcie …

Zestaw DJI M300 RTK wraz z kamerą L1

DJI Zenmuse L1 to wydajny, zintegrowany oraz łatwy w użyciu system skanowania laserowego LiDAR. Wyposażony w skaner laserowy Livox Avia, wysoko precyzyjną jednostkę IMU, 1-calową kamerę CMOS z mechaniczną migawką oraz kamerę pomocniczą i to wszystko na 3-osiowym stabilizowanym gimbalu.

W połączeniu z platformą Matrice 300 RTK i oprogramowaniem DJI Terra, DJI L1 zapewnia wysoce wydajne powietrzne rozwiązanie LiDAR AIO (All in one) do pozyskiwania chmury punktów 3D w czasie rzeczywistym o wysokiej dokładności i szczegółowych potrzeb w zakresie rekonstrukcji.

Więcej o produkcie …

Dron DJI Phantom 4 RTK

Kompaktowe i precyzyjne rozwiązanie fotogrametryczne. Phantom 4 RTK zapewnia centymetrową dokładność mapowania przy wykorzystaniu mniejszej ilości punktów kontrolnych (GCP).

Więcej o produkcie …

eBee X firmy SenseFly

eBee X jest płatowcem firmy SenseFly, który pozsiada wyjątkową opcję Endurance Extension, pozwalającą dronowi unosić się w powietrzu przez 90 minut, dzięki czemu można zobrazować nawet 500ha (1.235 akrów) z pułapu 122 metrów*. Posiada też funkcję wysokiej dokładności (High Precision on Demand) pozwalającą na osiągnięcie absolutnej dokładności 3 cm, bez konieczności pomiaru punktów kontrolnych GCP.

Więcej o produkcie …