Promocje

Poznaj Drony DJI Enterprise

Do czego służą drony z serii Mavic 3 Enterprise?

Mavic 3E 

Wyposażony w szerokokątną kamerę 20 MP z matrycą CMOS 4/3 i kamerę z zoomem, aby zapewnić dużą rozdzielczość zdjęć i obrazowania oraz dokładność opracowań fotogrametrycznych.

Fotogrametria

Mavic 3E to idealny, kompaktowy dron do precyzyjnych pomiarów z niskiego pułapu. Mechaniczna migawka zapewnia brak efektu jello przy szybkich ruchach kamery i wysokiej prędkości lotu (nawet do 15 m/s). Kamera ma również imponujący czas otwarcia migawki wynoszący 0,7 s. Integracja RTK zapewnia centymetrową dokładność dzięki funkcji TimeSync.

Modelowanie 3D

Dzięki funkcji Smart Oblique w Mavic 3E uzyskasz o wiele więcej informacji na elewacjach i elementach pionowych zabudowań. Podczas lotu gimbal automatycznie obraca się w trzech kierunkach: do przodu, do środka i do tyłu. Dwie trasy mogą zebrać wszystkie zdjęcia pod kątami potrzebnymi do modelowania 3D.

Precyzyjna inspekcja

Mavic 3E jest wyposażony w główną szerokokątną kamerę i 12-megapikselowy teleobiektyw HD z 56-krotnym zoomem hybrydowym. Ta zaawansowana funkcja zapewnia precyzyjną inspekcję linii energetycznych z odległości do 10 metrów, dzięki czemu obserwacja na odległość i dokładne trafienie w element inspekcji - nie wymagają wysiłku.

Mavic 3T

Wyposażony w szerokokątną kamerę 20 MP z matrycą CMOS 4/3 i kamerę z zoomem, aby zapewnić dużą rozdzielczość zdjęć i obrazowania oraz dokładność opracowań fotogrametrycznych.

Bezpieczeństwo publiczne

Kamera termowizyjna Mavic 3T usprawnia operacje poszukiwawcze i ratownicze oraz zwiększa świadomość sytuacyjną. Dzięki rozdzielczości 640 × 512, pomiarowi temperatury, alertom, paletom kolorów i izotermom umożliwia precyzyjną identyfikację celu i szybkie podejmowanie decyzji. Szybko lokalizuj zaginione osoby, wykrywaj punkty zainteresowania i identyfikuj uciekających podejrzanych.

Zaawansowana analiza wizualna

Kamery termowizyjne i zoom w Mavic 3T obsługują od 2 do 28× ciągłego zoomu i wyświetlanie na podzielonym ekranie w celu łatwego porównywania. Ta funkcja ma kluczowe znaczenie dla gaszenia pożarów, poszukiwania i ratownictwa oraz inspekcji, umożliwiając użytkownikom szybką identyfikację szczegółów, wykrywanie anomalii i podejmowanie świadomych decyzji.

Inspekcje infrastruktury użyteczności publicznej

 

Radiometryczny czujnik termiczny Mavic 3T jest najlepszym wyborem do inspekcji energetycznych. Pozwala on profesjonalistom wykrywać wycieki ciepła, identyfikować wadliwy sprzęt i optymalizować wydajność energetyczną w różnych sektorach, w tym energii słonecznej, ropy i gazu oraz farm wiatrowych.

Poznaj więcej szczegółów: