Promocje

Odzyskaj swój czas z nowym kontrolerem – program wymiany kontrolerów

ODZYSKAJ SWÓJ CZAS Z NOWYM KONTROLEREM!

 

 

Jak to działa?

Przy wymianie starego kontrolera (bez względu na jego stan techniczny) TPI oferuje specjalne ceny na zakup nowego z oprogramowaniem MagnetField w najnowszej wersji.

 

Dodatkowo zyskujesz:

  • Szybszą pracę
  • Duży, podświetlany wyświetlacz (7″)
  • Dłuższy czas pracy na baterii (15 godz.)
  • Wysoki stopień wodoodporności (IP68)
  • Najnowszą wersję oprogramowania Magnet

 

Dedykowane akcesoria do kontrolerów:

 

 

Klawiatura QWERTY

Fizyczna, alfanumeryczna klawiatura do tabletów firmy Topcon FC-5000/ 6000.

Dzięki niej łatwiej i szybciej możemy wprowadzać duże ilości danych, w szczególności gdy tablet wykorzystujemy nie tylko jako kontroler terenowy ale również jako komputer PC.
Niezależnie od warunków pogodowych, zainstalowana klawiatura bardzo dobrze sprawdza się zarówno podczas pracy w czasie opadów atmosferycznych, jak i pracując w rękawiczkach w czasie mrozu.

Uchwyt-nowy model

Wymagającym użytkownikom pomaga przymocować kontroler do tyczki geodezyjnej. Ten nowy model uchwytu jest niezwykle lekki, dzięki wycięciom dostęp do portów jest nieograniczony, kamera jest odkryta. Wpinanie i wypinanie kontrolera jest wyjątkowo łatwe.

Uchwyt uniwersalny

Jest to najpopularniejszy uchwyt służący do zamocowania kontrolera FC-5000/ 6000 na tyczce geodezyjnej.

Szelki

Wygodne szelki ułatwiające pracę w terenie i korzystanie z tabletów Topcon.
Zamiast przez cały czas nosić tablet w ręku lub na tyczce możesz używać szelek i nosić go przed sobą, tak jak szkicownik.
Dzięki temu masz wolne ręce.

Aktywny rysik

Tablety firmy Topcon, FC-5000/ 6000 mogą być wyposażone w aktywny model rysika

Ciężkie warunki pogodowe – opady atmosferyczne, niskie temperatury oraz praca w rękawiczkach utrudnią pracę w terenie. Znakomitym rozwiązaniem eliminującym te ograniczenia jest korzystanie z aktywnego rysika. Dzięki zwiększeniu precyzji ułatwia on poruszanie się po ekranie poprzez dokładniejszy wybór opcji na panelu dotykowym.

Aktywny rysik pozwala na wygodną pracę w warunkach zimowych, gdy pracujemy w rękawiczkach.

Osłona ekranu

Praca w terenie naraża tablety na zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Ochronna folia na ekran pozwoli znacznie wydłużyć żywotność tabletów Topcon FC-5000/ 6000.

Ładowarka samochodowa

Dłuższa praca w terenie może spowodować, że bateria ulegnie rozładowaniu. Dzięki ładowarce samochodowej będziesz niezależny.