Promocje

Promocja DJI Mavic 3 Multispectral + Pix4Dfields

mavic 3 multispectral

 

DJI Mavic 3 Multispectral

To innowacyjny dron rolniczy, łączący kompaktowość z zaawansowaną technologią. Wyposażony w system kamer multispektralnych i RGB, umożliwia precyzyjną analizę roślinności i monitorowanie wzrostu upraw. Dzięki pozycjonowaniu RTK na poziomie centymetrowej dokładności i długiemu czasowi pracy baterii, BSP ma możliwość wydajnego mapowania dużych plantacji.

Ten dron staje się niezbędnym narzędziem dla inteligentnego rolnictwa, ułatwiając zarządzanie całym gospodarstwem oraz optymalizację procesów uprawowych.

Oprogramowanie Pix4Dfields

Pix4Dfields to specjalna wersja oprogramowania Pix4D, dostosowana do potrzeb rolnictwa precyzyjnego. Oprogramowanie to jest przeznaczone dla każdego kto ma kontakt z rolnictwem. Osoby prowadzące gospodarstwo mogą stale kontrolować stan swoich upraw co przekłada się w jeszcze szybszą możliwość reagowania.

Oprogramowanie świetnie pomoże Ci zmniejszyć ilość środków ochrony roślin czy nawozów. Generowanie map zmiennego nawożenia przełoży się na jeszcze większe zyski, ponieważ nie tylko zmniejszamy ilość nawozów ale dzięki mapie zmiennego nawożenia doprowadzamy do wyrównania naszej plantacji, a w końcowej fazie wzrostu możemy jeszcze przyczynić się do zwiększenia plonu w miejscach gdzie tego azotu nam brakuje.

Promocja! Od 1 lipca do końca września skorzystaj z wyjątkowej oferty na DJI Mavic 3 Multispectral! 

Do każdego zakupionego drona DJI Mavic 3 Multispectral otrzymasz oprogramowanie Pix4Dfields gratis przez 1 miesiąc!

Ilość produktów w promocji ograniczona!

Jeżeli planujesz zakup samego oprogramowania - oferujemy rabat 15% na wieczystą licencję Pix4Dfields!

Promocje trwają do końca września lub do wyczerpania zapasów!

Dowiedz się więcej o produktach na promocji:

Wypełnij poniższy formularz, a nasz specjalista z Twojego regionu odezwie się do Ciebie jak najszybciej! 🙂