Promocje

Promocja na farby SOPPEC!

Najlepsze farby geodezyjne w promocyjnej cenie

FLUO TP - BESTSELLER

 • Najlepiej widoczna i najczęściej wybierana
  Wysoka luminescencja farby pozwala znaleźć oznaczenia nawet wieczorem lub w pochmurny dzień. Dzięki swoim zaletom i usprawnianiu pracy , jest najczęściej wybieraną farbą w geodezji!
 • Jakość i trwałość
  Dzięki dużej gęstości i ilości pigmentu, możesz stosować farbę praktycznie na każdym rodzaju powierzchni i w każdych warunkach. Bez względu na to, czy powierzchnia jest sucha lub wilgotna, efekt fluorescencyjny farby utrzymuje się aż do 12 miesięcy!
 • Efektywność i bezpieczeństwo
  Specjalnie opracowany system pozwala wykorzystać zawartość puszki w 100%! System rozpylania umożliwia dokładne znakowanie, a zwiększone ciśnienie zastosowane w puszce pozwala zużyć całość farby. Bezpieczna głowica uchroni palce przed pobrudzeniem i zapobiegnie przypadkowemu rozpyleniu w biurze, samochodzie czy w torbie geodezyjnej. Wzmocniona konstrukcja puszki chroni przed uszkodzeniem przy upadku z 1,5 m!
 • Bez pomyłek
  Kolor głowicy odpowiada barwie farby a przez to już nigdy nie pomylisz koloru jakim wykonywałeś oznaczenia. Farby dostępne są w 7 kolorach: czerwonym, żółtym, pomarańczowym, różowym, niebieskim i zielonym.

Teraz tylko 17,99 zł netto / puszka

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 20,99 zł netto / puszka

TRACK MARKER

 • Niezastąpiona na budowie
  Dzięki wysokiej luminescencji podkreślisz dokonane pomiary, wykopy lub oznaczysz niebezpieczne strefy. Jeśli potrzebujesz tymczasowe oznaczenia, Track Marker sprawdzi się idealnie! Efekt fluorescencyjny utrzymuje się na zaznaczonym obszarze do 3 miesięcy.
 • Usprawnienie pracy niewielkim kosztem
  Farba może być naniesiona na różne powierzchnie - czy to żwir, piasek, beton, asfalt czy kamień! Jest szybkoschnąca i wysoko odblaskowa przez co zaznaczenia będą dobrze widoczne w pochmurne dni czy wieczorem.
 • Ergonomiczna i bezpieczna puszka
  Farba Track Marker została stworzona z myślą o placu budowy. Dzięki specjalnie zaprojektowanej głowicy unikniesz przypadkowych rozpyleń aerozolu, a trwała konstrukcja puszki ochroni ją przed uszkodzeniem gdy upadnie z 1,5 metra! Kolor głowicy odpowiada barwie farby a pojemność puszki 500 ml pozwala schować ją w kieszeni.
 • Farba do pracy w każdych warunkach
  Formuła farby pozwala używać ją w zakresie temperatur od -20°C aż do 50°C! Oznaczenia wykonasz również niezależnie od pogody - czy powierzchnia jest sucha lub wilgotna, farba Track Marker gwarantuje widoczne i trwałe znakowania!

Teraz tylko 14,49 zł netto / puszka

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 16,99 zł netto / puszka

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO

0 dni 00 godz 00 min 00 sek

ZAMÓW I ODBIERZ W SWOIM NABLIŻSZYM BIURZE REGIONALNYM

LUB ZAMÓW ONLINE NA POMIAR24.PL >>