Targi

AGRO SHOW Bednary 2022

                             Zapraszamy na AGRO SHOW BEDNARY

                                                      23-25.09.2022

Czekamy na Was

Sektor B, miejsce 356

Droga zwiedzania nr 4

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.

Agroshow to również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 3 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Chcą Państwo dowiedzieć się, które rozwiązanie jest dla Waszego gospodarstwa najbardziej odpowiednie lub/ i umówić się na pokaz?

Prosimy wypełnić i wysłać poniższy formularz

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w ciągu kilku godzin

Dane z formularza będą wykorzystywane tylko w celu omówienia powyższej oferty. Rejestrując się potwierdzasz akceptację naszej polityki prywatności.