Biuro wraz ze sklepem stacjonarnym we Wrocławiu znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym, w dzielnicy Psie Pole, niedaleko historycznych Mostów Warszawskich.

Oferta TPI obejmuje geodezję klasyczną i geomatykę (tachimetry, zestawy GNSS, sieć stacji referencyjnych TPI NETpro). Obok geodezji klasycznej dysponujemy pionierskimi technologiami pomiarowymi m.in. Lidar – Green Valley, DJI, płatowce: senseFly i Topcon, czy skanery: FARO, GEOSLAM. Oferujemy także oprogramowanie do postprocessingu danych: Orbit, Terrasolid, Faro, Pix4D, Agisoft i Bentley. Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami pomiarowymi, które wprowadzamy do naszej oferty.

W sklepie stacjonarnym znajdą Państwo szeroką gamę sprzętów do pomiarów budowlanych – od systemów kontroli pracy maszyn na koparkę i spycharkę, przez instrumenty laserowe, optyczne i teodolity. Do każdego z urządzeń oferujemy szeroką gamę dedykowanych akcesoriów tj.: dalmierze, poziomice, łaty geodezyjne, statywy i inne. Nasz personel zaprezentuje, jak pracować z naszymi instrumentami pomiarowymi. Doradzimy, jaki sprzęt będzie najbardziej odpowiedni do Państwa potrzeb i jakie akcesoria do niego dobrać.

Nasza oferta skierowana jest do geodetów, którzy w naszym sklepie znajdą wszystko, co potrzeba do wykonania pomiarów geodezyjnych i budowlanych (paliki geodezyjne, farby do znakowania marki SOPPEC, gwoździe pomiarowe, pryzmaty geodezyjne, szczelinomierze, repery, tyczki pomiarowe marki SURVPOINT, TOPCON czy NESTLE, statywy marki SURVPOINT, TOPCON, NEDO, drogomierze marki NIVEL SYSYTEM i NEDO, taśmy pomiarowe marki NIVEL SYSYTEM i WEISS, PLSTMARKI, radiotelefony HYT i MOTOROLE, żabki geodezyjne, węgielnice, piony sznurkowe, haki do studzienek kanalizacyjnych, szkicowniki, stojaki, kliny pomiarowe itd…

Aby zapewnić Państwu kompleksowa obsługę nasze biuro wyposażone jest w profesjonalny kolimator. Dzięki temu w szybki i dokładny sposób, od ręki możemy sprawdzić poprawność działania urządzeń: niwelatorów optycznych, niwelatorów laserowych, tachimetrów i teodolitów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mogą Państwo zostawić instrumenty do rektyfikacji / kalibracji, która również przeprowadzana jest na miejscu. Nasi pracownicy ocenią, czy urządzenie wymaga dodatkowej naprawy i w razie konieczności przekażą go do centrum serwisowego w Warszawie. Po usłudze kalibracji otrzymają Państwo stosowny certyfikat rektyfikacji, który jest świadectwem legalizacji Państwa urządzenia.

Biuro Wrocław

al. T. Boya-Żeleńskiego 69 E
51-162 Wrocław
tel./faks: (71) 325 25 15
wroclaw@tpi.com.pl

Otwarte:
Pn-Pt, 8.00 – 16.00