Wydarzenia

Bądź na topie z nowoczesną technologią pomiarową Topcon 3D MC – zakończył się cykl szkoleń organizowany przez TPI dla rynku budowlanego

W ostatnim czasie firma TPI, wyłączny przedstawiciel marki Topcon – przeprowadziła cykl szkoleń technicznych, poświęconych nowoczesnym rozwiązaniom pomiarowym 3D, dedykowanym na polskie budowy. Bezpłatne akademie szkoleniowe pod hasłem „Cyfrowa budowa z technologią TOPCON 3D MC” odbyły się w Krakowie, Gdański i Grodzisku Maz.

Szkolenia, połączone z praktycznymi warsztatami, miały na celu dostarczenie niezbędnej wiedzy na temat nowych technologii pomiarowych 3D i zawierały:

Pomiary 3D – stosowane przy pracach ziemnych
sprzęt, specyfika i uwarunkowania prac pomiarowych stosowanych przy pracach ziemnych

Rozwiązania pomiarowe 3D oparte na technologii GPS, LPS oraz Laser + GPS
– systemy sterowania maszyn budowlanych: koparka, spycharka, równiarka, rozściełacz

Cyfrowa budowa – projekt 3D
– przygotowanie projektu cyfrowego 3D, warsztaty

Korzyści ze stosowania technologii Topcon 3D MC
– praktyczne wykorzystanie technologii – przykłady i metodologie pracy

Szkolenia miały także na celu przygotowanie firm/wykonawców do obsługi inwestycji budowlanych (drogowych i geodezyjnych) w sposób bardziej wydajny. Odpowiednie przygotowanie i otwarcie się na nowe technologie pozwolą pracować szybciej dokładniej i oszczędniej – zapewniając firmom bezpieczeństwo i stabilny rozwój nawet w najtrudniejszych warunkach na rynku.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za liczny udział w szkoleniach, aktywność i życzymy Wszystkim pomyślnych realizacji założonych planów zawodowych.