Wydarzenia

Nowe niwelatory NL600/NL600G z dużą dokładnością i zasięgiem!

Nowa seria rotacyjnych niwelatorów laserowych z cyfrowym wyznaczaniem różnicy wysokości NL600 DIGITAL marki Nivel System, jest już w sprzedaży!

Serię tworzą dwa lasery NL600 DIGITAL (z wiązką czerwoną) i NL600G DIGITAL (z wiązką zieloną).

Instrumenty zbudowane zostały na bazie sprawdzonej i wydajnej technologii oferowanej w starszej serii NL500, zapewnia wyższe dokładności pomiarów (±0,8 mm/10 m), może być stosowany na dłuższych odcinkach robót (zasięg 700 m), a szybkość pracy, w tym poziomowania się i reagowanie na drgania terenu – umożliwia wykorzystanie go do prac drogowych w tym przy sterowaniu maszyn.

Niwelator wyznacza płaszczyznę poziomą, pochyloną, pionową (po obróceniu go o 90°), a także, dzięki pionownikowi, określa pion lub kąty proste. Sprzę oferowany jest z czujnikiem, na którym różnice wysokości wyświetlane są cyfrowo – co w znacznym stopniu ułatwia i przyśpiesza pomiary. Nowe lasery to wszechstronne i wielofunkcyjne narzędzie do realizacji prac wewnątrz pomieszczeń z bardzo dobrze widoczną wiązką lasera, jak i do pracy na otwartych przestrzeniach.Sprzęt jest przyjazny użytkownikowi dzięki intuicyjnemu interfejsowi, łatwo się go ustawia oraz przenosi (poręczne uchwyty) i umożliwia zdalną obsługę za pomocą pilota.

Więcej o NL600 DIGITAL>>>

Więcej o NL600G DIGITAL>>>