Wydarzenia

Piknik dla klientów TPI – nie mierzyli tylko się bawili

W bardzo miłej, wręcz rodzinnej atmosferze, choć w strugach zimnego deszczu, geodeci-klienci firmy TPI pożegnali 19 września tegoroczne lato na integracyjnym pikniku w miejscowości Podlas k. Rawy Mazowieckiej.

Był więc konkurs sprawnościowy – rzut tyczką na odległość, pomiar krokami długości, wyznaczanie kąta prostego, wbijanie palika na głębokość czy bezlustrowy pomiar odległości tachimetrem Topcon GPT-7500 (rekordzista uzyskał wynik ponad 960 m!) – okraszony dużą ilością zabawy, uśmiechów, kibicowania i oklasków. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni symbolicznie torbą z farbkami i gwoździami pomiarowymi. Dodatkowo spośród 38 przybyłych na piknik geodetów wylosowano jednego szczęśliwca, który otrzymał nagrodę główną imprezy – niwelator optyczny Topcon AT-G6.

Po konkurencjach sprawnościowych przyszedł czas na jazdę quadami. Dla większości uczestników był to pierwszy bezpośredni kontakt z tego typu maszynami, więc ujeżdżanie czterokołowców była dla nich nie lada frajdą. Zmarzniętych geodetów rozgrzewała gorąca herbata, ciepłe posiłki z grilla, ale przede wszystkim wyjątkowa atmosfera spotkania, które było doskonałą okazją do oderwania się od codziennych obowiązków zawodowych i miłego spędzenia czasu w towarzystwie kolegów z branży.