Wydarzenia

RealityCapture CLI i ENTERPRISE łączą się

RealityCapture ENTERPRISE

Czy używasz zarówno skanów laserowych, jak i zdjęć? Czy wykonujesz powtarzalne projekty? Chcesz zautomatyzować swoje przetwarzanie? Czy wykonujesz codzienne inwentaryzacje i postępy prac na budowie? Czy posiadasz ręczny skaner optyczny? Szukasz najlepszego rozwiązania na rynku?

Jeśli fotogrametria lub skanowanie laserowe to Twoja główna dziedzina działalności, jest to najlepsza opcja dla Ciebie. W pierwszym roku otrzymasz wszystkie aktualizacje oraz priorytetową pomoc techniczną za darmo.

Nie ma ograniczeń co do liczby i rodzaju plików. Możesz łączyć skany laserowe ze zdjęciami bez limitów. Dzięki wierszowi poleceń możesz w pełni zautomatyzować przetwarzanie.

Licencja RealityCapture ENT jest rozwiązaniem dla dużych projektów. Zapłacisz tylko raz i otrzymujesz RealityCapture – licencję wieczystą. Możesz także skorzystać z licencji okresowych na 1, 3, 6 miesięcy lub 1 rok. Twój wybór. I to z naszym priorytetowym wsparciem technicznym.

RealityCapture ENT to nasza najpotężniejsza licencja. Umożliwia pracę w programie za pomocą GUI, a także za pomocą wiersza poleceń lub przez uruchomienie skryptu.

Co więcej, uruchamiając aplikację z wiersza poleceń możesz jednocześnie korzystać z GUI. Używając jednego skryptu, możesz przetwarzać nieskończoną liczbę zbiorów danych.

Jest to szczególnie przydatne, gdy masz dużą ilość zestawów danych i wykonujesz powtarzalne zadania.

Oszczędzaj czas, oszczędzaj pieniądze!

RealityCapture PGM

Licencja RealityCapture jest idealna dla projektów czysto fotogrametrycznych.

Czy w swoich projektach używasz tylko zdjęć? To jest rozwiązanie dla Ciebie.

PGM to licencja, która umożliwia tworzenie projektów przy użyciu do 3500 zdjęć na każdy projekt i maksymalnie 200 Mpx na obraz. Oznacza to, że ??można tworzyć wszystko – od małych zasobów po duże budynki, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dlatego jeśli jesteś wielkim fanem fotogrametrii, to jest wybór dla Ciebie. Płacisz tylko raz i korzystasz z RealityCapture przez całe życie. Jeżeli nie potrzebujesz skanów laserowych w swoim przepływie pracy, z PGM otrzymujesz dożywotnią licencję za ułamek standardowej ceny RealityCapture ENT. RealityCapture PGM można również kupić na 1,3,6 lub 12 miesięcy.

Jeśli w przyszłości zdecydujesz się dodać kilka skanów laserowych do swojego przepływu pracy, zawsze możesz użyć licencji PPI tylko dla tego konkretnego projektu i zapłacić tylko za dodatkowe dane.

W pierwszym roku ważności licencji otrzymasz wszystkie aktualizacje oraz priorytetową pomoc techniczną za darmo.

Jesteś zainteresowany oprogramowaniem? Koniecznie odezwij się do nas.

Zobacz również: https://tpi.com.pl/oprogramowanie/realitycapture