Wydarzenia

TPI wspiera WOŚP!

Wraz z Nivel System, Pomiar24, GeoConnect, GeoSell, InfraBerg oraz TPI NETpro chcemy Was serdecznie zaprosić do wspólnego udziału w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

To nie tylko wyjątkowy dzień pełen radości, ale przede wszystkim okazja do zrobienia czegoś niesamowitego razem! 🌟 Nasza firma po raz kolejny włącza się do akcji, tworząc firmową eSkarbonkę, w której zbieramy fundusze na rzecz ratowania życia dzieci i dorosłych pod kątem "walki z płucami po pandemii".

Każda Twoja wpłacona złotówka liczy się podwójnie!

Jak to podwójnie?

Tak jak w ubiegłych latach drugie tyle, ile uda nam się zebrać do naszej firmowej eSkarbonki, wpłacamy bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP! Do każdej złotówki, którą Ty wpłacisz - my dorzucimy drugą! 🙂 Podwójna moc pomagania!

Jak możesz pomóc?

1. Wpłać darowiznę: Niech Twoja dobroczynność zabrzmi jak dzwonek życia! Wpłać dowolną kwotę na naszą firmową eSkarbonkę, a razem stworzymy fale pomocy, które dotrą tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

2. Podziel się z innymi: Razem możemy zdziałać więcej! Podziel się informacją o naszej akcji z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. Im więcej osób się zaangażuje, tym większe będą nasze szanse na pomoc!

Dlaczego warto?

Wspierając 32. Finał WOŚP, nie tylko okazujesz swoje wielkie serce, ale również pomagasz uratować życie dzieci i dorosłych pod kątem "walki z płucami po pandemii". Każda złotówka, którą wpłacisz, to kropla dobra, która stanie się częścią potężnego oceanu wsparcia.

Dołącz do nas już teraz i razem sprawmy, że 32. Finał WOŚP będzie niezapomniany!

Dziękujemy za Wasze wielkie serce!