Wydarzenia

TPI zaprasza na akademię pomiarów 3D – skanowanie

Serdecznie zapraszamy na Akademię pomiarów 3D. W obecnej edycji akademii pokażemy między innymi: nową technologię mobilnego skanowania (IP-S2), techonlogie skanowania stacjonarnergo, urządzenia wykorzystujące fotogrametrię.

Spotkania odbędą się:

  • Tarnowskie Góry – 31.08.2010
  • Łódź – 01.09.2010
  • Grudziądz – 02.09.2010

Osoby zainteresowane pokazami, uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie faksem (22 862 43 09), bądź mailem (tpi@tpi.com.pl). W przypadku pytań lub uwag prosimy kontakt e-mailowy: skanowanie@tpi.com.pl

Główne atrakcje:

TOPCON IP-S2

Rewolucyjny system IP-S2 to wysokiej klasy urządzenie składające się z trzech skanerów, kamery, sześcio-osiowego układu IMU, odbiornika GPS oraz precyzyjnego odometru. Ten zestaw jest niezastąpiony w tworzeniu dokładnych, metrycznych obrazów otoczenia, inwentaryzacji stanu dróg i szyn kolejowych, a także wszędzie tam gdzie konieczne jest uzyskanie kolorowych map dużych przestrzeni.

TOPCON GLS-1500

Oprócz mobilnego skanowania pojawi się także system stacjonarny. Jest nim nowy, kompaktowy skaner GLS 1500. Urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem dla każdego kto musi tworzyć wierne i dokładne cyfrowe odwzorowania obiektów. Dlatego znajduje zastowanie w archeologii, architekturze, monitoringu strukturalnym, a także w wielu branżach przemysłu

TOPCON IS-200

Fototachimetry to urządzenia łączące w sobie funkcje tachimetryczne i fotogrametryczne. Seria IS-200 to trzy tachimetry umożliwiające tworzenie obrazów obiektów połączonych z dokładną siatką punktów. Jest niedrogą alternatywą dla skaningu laserowego skierowaną do każdego kto potrzebuje dokładności tachimetru i kolorowej wizualizacji .