Promocje

DJI Mavic 3 Enterprise + UGCS

Przy każdym zakupie drona z serii DJI Mavic 3 Enterprise (DJI Mavic 3 Enterprise lub DJI Mavic 3 Thermal)

Darmowy miesięczny dostęp do aplikacji UGCS Expert

oraz 10% zniżki na licencję wieczystą.

DJI Mavic 3 Enterprise + UGCS

Odblokuj pełny potencjał planowania misji dzięki aplikacji UGCS!

TERRAIN FOLLOW

Podążanie za terenem w UgCS odbywa się przy użyciu domyślnych danych wysokościowych terenu SRTM4 lub przy użyciu niestandardowych importowanych cyfrowych modeli wysokościowych lub cyfrowych modeli powierzchni (DEM/DSM). Wysokość lotu jest obliczana przez utrzymanie stałej wysokości AGL nad terenem. Ponadto, ponieważ planowanie lotu w UgCS odbywa się w 3D, daje pilotom dronów większą pewność, gdzie dron będzie w każdym punkcie misji w odniesieniu do terenu.

INSPEKCJE PIONOWE

Narzędzie skanowania pionowego w UgCS pomaga zautomatyzować inspekcje obiektów pionowych, w tym ścian, kominów, budynków, zapór, a także wież telekomunikacyjnych i innych konstrukcji. Nie tylko oszczędza czas i pieniądze operatorów dronów, ale także sprawia, że inspekcje pionowe są łatwo powtarzalne po wykonaniu i realizacji wstępnego planu lotu, co umożliwia monitorowanie zmian w strukturze w czasie poprzez regularne wykonywanie lotu z dokładnie tymi samymi pozycjami. Dane zebrane w badaniach pionowych mogą być wykorzystane do tworzenia ortomozaik, modeli 3D, wykonywania inspekcji termicznych oraz wykrywania defektów, takich jak pęknięcia w ścianach zapór czy uszkodzenia elewacji budynku.

PLANOWANIE MISJI NA KOMPUTERZE

UGCS ponadto umożliwia planowanie lotów na komputerze stacjonarnym dla dronów z serii Mavic 3 Enterprise.

Oferta dostępna tylko u autoryzowanych dealerów DJI i UGCS w Polsce.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem, aby umówić dogodny termin spotkania.

 

Dane z formularza będą wykorzystywane tylko w celu omówienia powyższej promocji. Rejestrując się potwierdzasz akceptację naszej polityki prywatności.