NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI

SERWIS

ustalenie terminu naprawy

przegląd jednodniowy

zespół doświadczonych fachowców

profesjonalny system kolimacyjny 3D

duży magazyn części

Firma TPI wraz z podpisaniem umowy dystrybucyjnej z Topcon Corporation, utworzyła centrum serwisowe instrumentów pomiarowych Topcon i Sokkia. Od tego momentu nieustannie dbamy o najwyższą jakość usług serwisowych stale rozwijając swoją więdzę, rozbudowując zaplecze magazynowe, a co najważniejsze inwestując w park sprzętu do diagnostyki.

TPI posiada również 5 regionalnych punktów serwisowych, w których przy pomocy naszych pracowników można szybko zrektyfikować swój sprzęt pomiarowy lub oddać go do naprawy.

W przypadku potrzeby każdy klient TPI może bezpłatnie sprawdzić swój sprzęt pomiarowy na stacjonarnych kolimatorach dostępnych w biurach TPI:

Centrum serwisowe
  • WARSZAWA, ul. Wał Miedzeszyński 598
Regionalne punkty serwisowe
  • WROCŁAW, al. T. Boya-Żeleńskiego 69
  • POZNAŃ, ul. J. H. Dąbrowskiego 136
  • KRAKÓW, ul. J. Dekerta 18
  • GDAŃSK, ul. ul. S. Hebanowskiego 72E 

Centrum Serwisowe TPI na Europę Środkowo-Wschodnią realizuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

W przypadku potrzeby skorzystania z usług serwisu gwarancyjnego prosimy o kontakt:

e-mail: serwis@tpi.com.pl
tel. 22 632 91 40
faks 22 862 43 09

Aktualnie nasze szeregi zasilił specjalistyczny sprzęt, odpowiadający najwyższym standardom dokładnościowym, jaki posiadają najwięksi producenci sprzętu pomiarowego na świecie. Zespół 38 kamer kolimatora Octopus Prime gwarantuje dokładne sprawdzenie i kalibrację instrumentów, dzięki czemu zyskujemy 100% pewności, że sprzęt pomiarowy pracuje poprawnie, a zakładane dokładności w praktyczny sposób przełożą się na efekty wykonywanej roboty.

Łukasz Piecyk +48 609 222 361

lpiecyk@tpi.com.pl

wyślij zgłoszenie serwisowe MC

Posiadasz skaner laserowy? Pracujesz w branżach, w ktorych dokładność sprzętu musi być cyklicznie sprawdzana?

Zapraszamy do nowego centrum atestacji skanerów laserowych 3D. Sprawdzimy dokładność, określimy zgodność ze specyfikacją techniczną i wystawimy świadectwo techniczne skanera laserowego 3D.

Nasze centrum zlokalizowane jest w Warszawie przy ul.Bartyckiej 22. Dzięki posiadanej infrastrukturze technicznej, kompetencjom technicznym naszych pracowników, możemy w sposób szybki i pewny sprawdzić działanie skanera, jego dokładność operacyjną oraz potwierdzić ten fakt wystawiając indywidualny certyfikat.

Nie musisz już ryzykować uszkodzeniem sprzętu w transporcie, wysyłając swój skaner za granicę, tylko po to by otrzymać certyfikat sprawdzenia instrumentu.

W naszym centrum, oddając skaner do sprawdzenia zyskujesz możliwość skorzystania z oferty wynajmu najnowocześniejszych skanerów laserowych 3D stacjonarnych i mobilnych.

Zapytaj o szczegóły:

Ceniąc Państwa czas i wygodę, uruchomiliśmy usługę – przegląd jednodniowy.
Państwa sprzęt to niezwykle precyzyjne i zaawansowane urządzenie. Aby wykorzystać jego możliwości i cieszyć się jego dokładną pracą należy o niego dbać i przynajmniej raz w roku dokonywać przeglądu. Wykorzystując nasz potencjał jesteśmy wstanie wykonać wszelkie niezbędne prace serwisowe w przeciągu 24h godzin od przyjęcia sprzętu pomiarowego do naprawy, tak aby maksymalnie skrócić Państwa czas oczekiwania na sprzęt. Aby zgłosić się na przegląd jednodniowy prosimy o kontakt z wybranym biurem regionalnym.

Warszawa ul. Wał Miedzeszyński 598
e-mail: serwis@tpi.com.pl
tel. 22 632 91 40 w.3