Wydarzenia

Szkolenie UAVO VLOS

Co z nami zrobisz?

Odbędziesz z nami szkolenie na świadectwo kwalifikacji UAVO VLOS do 5kg.

Ile to potrwa?

Szkolenie teoretyczne + praktyczne, zakończone egzaminem potrwa tylko 3 dni. Szkolenie teoretyczne, odbędzie się online z instruktorem. Dzięki temu, możesz spokojnie uczestniczyć w szkoleniu zdalnie.

Dlaczego właśnie teraz?

Robiąc szkolenie UAVO VLOS do 5kg, do końca tego roku, z dniem 1.01.2021 operatorzy z ważnym świadectwem kwalifikacji, będą mogli je wymienić na certyfikat operatora drona UE w kategorii otwartej i szczególnej, dla lotów VLOS (STS-01) bez względu na kategorię wagową.


Program szkolenia teoretycznego:

Prawo lotnicze, zasady wykonywania lotów, bezpieczeństwo wykonywania lotów i sytuacje niebezpieczne, człowiek jako operator– możliwości i ograniczenia, podstawowa wiedza o bezzałogowym statku powietrznym.

Program szkolenia praktycznego na ziemi:

To przygotowanie do wykonywania czynności lotniczych, dowiesz się jak przygotować drona do lotu, jakie czynności wykonać przed startem, dostępność przestrzeni powietrznej, gdzie sprawdzisz aktywność stref lotniczych, na co zwrócić jeszcze uwagę by bezpiecznie wykonać lot od startu do lądowania, jakie czynności wykonać po zakończeniu lotu.

Program szkolenia praktycznego w locie:

To przygotowanie drona do lotu, wykonanie operacji startu i lądowania, wykonywanie lotu ze zmianą parametrów lotu wysokości, prędkości, zmiany orientacji, zapobieganie zagrożeniom w sytuacjach niebezpiecznych, czynności do wykonania po wylądowaniu.

  • Na szkolenie i egzamin udostępniamy kursantom sprzęt
  • Nie musisz posiadać orzeczenia lotniczo-lekarskiego
  • ?Szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym prowadzonym przez instruktora

TYLKO 990 zł

Dla wszystkich kursantów, oferujemy atrakcyjne rabaty na produkty w naszej ofercie.

Napisz do nas: uavo@tpi.com.pl

Lub zadzwoń: 721 262 060