Wydarzenia

Polska znaczy SOPPEC

Polska znaczy SOPPEC

Farby Soppec są najczęściej wybieranymi farbami do znakowania bez względu na region Polski. Czy geodeci, czy budowlańcy chętnie po nie sięgają bo są trwałe, widoczne i niezawodne. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzai farb SOPPEC w wielu kolorach, tak aby każdy mógł wybrać tą, która jest najbardziej odpowiednia do danej roboty.

Farba SOPPEC Fluo TP jest doskonała do znakowania w każdych warunkach. Szybko schnie na każdej nawierzchni, nawet na mokrej, dzięki powolnej degradacji UV jest trwała i utrzymuje się do roku. Wysoka luminescencja, umożliwia odnalezienie oznaczeń wieczorem czy w dzień pochmurny.

Track Marker to farba fluorescencyjna w aerozolu przeznaczona do wykonywania oznaczeń na różnych nawieszchniach (żwir, piasek, trawa, asfalt,drewno czy kamień). Z jej pomocą wykonamy widoczne, odblaskowe oznaczenia, podkreślając niebezpieczne strefy, zaznaczając pole pod wykop lub znacząc dokonane pomiary. Oznakowanie tą farbą utrzymuje się na znaczonym obszarze do 3 miesięcy.

Pro Marker jest doskonały do znakowania w każdych warunkach dzięki temu, że schnie szybko i nadaje się do każdej nawierzchni. Znak wykonany tym rodzajem farby utrzymuje się na nawierzchni 10 miesięcy. Głównie znajduje zastosowanie w geodezji, budownictwie i drogownictwie.

Fluorescencyjna farba IDEAL do znakowania w dowolnym kierunku dzięki zaworowi wielokierunkowemu 360″. Dokładnie zaznaczy punkt na murze, ekranie dźwiękochłonnym, na stropie czy konstrukcji stalowej, który będzie widoczny przez 10 miesięcy.

TRACING to farba, którą charakteryzuje odporność na zabrudzenia, doskonała przyczepność do powierzchni, wysoka fluorescencja i trwałość do 12 miesięcy. Zapewnia doskonałe pokrycie i jest łatwa w stosowaniu. Dzięki specyficznej dyszy robi ostre linie. Dopuszczona jest do stosowania w zakładach przetworstwa żywnosci.

Reflect Light® to odblaskowy lakier w aerozolu, który świeci w ciemności aż do 30-40 m w wiązce światła (latarki, reflektorów samochodowych, etc.) Jest to doskonałe rozwiązanie dla bezpieczeństwa – sygnalizacja naturalnej przeszkody lub szczególnego ryzyka w warunkach słabej widoczności, na zewnątrz lub wewnątrz. Utrzymuje się na powierzchni sześć do dwunastu miesięcy (w zależności od powierzchni i warunków aplikacji). Charakteryzuje ją dobra przyczepność i szybki czas schnięcia (5 min)

PHOTO Light to fotoluminescencyjna farba w sprayu, która nawet do 8 godzin wykazuje właściwości iluminescencyjne – oddaje światło w ciemności, po ekspozycji na naturalne lub sztuczne oświetlenie. Jest to doskonały wybór dla oznaczeń dróg bezpieczeństwa i ewakuacyjnych, w tunelach i miejscach zaciemnionych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.


Dostępne we wszystkich biurach regionalnych TPI i w naszym sklepie internetowym POMIAR24.pl.
Sam wybierz jak i gdzie kupisz farby SOPPEC

BIURO WARSZAWA BIURO KRAKÓW BIURO GDAŃSK
BIURO WROCLAW BIURO POZNAŃ BIURO GDAŃSK