TPI biuro regionalne Gdańskul. St. Hebanowskiego 72E
80-766 Gdańsk
tel./faks: +48 58 320 83 23
gdansk@tpi.com.pl

Otwarte:
Pn-Pt, 8:00 – 16:00

Biuro Gdańsk położone jest w centrum miasta, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. To jedyny stacjonarny sklep geodezyjny w Gdańsku usytuowany w centralnym punkcie aglomeracji trójmiejskiej, w sąsiedztwie dworca kolejowego Gdańsk Główny oraz zabytkowego Śródmieścia, który od lat zaopatruje w niezbędne artykuły i profesjonalny sprzęt pomiarowy specjalistów branży geodezyjnej, budowlanej i przemysłowej z północnej części Polski. Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat.

Zespół Biura Regionalnego TPI w Gdańsku to trzyosobowa ekipa profesjonalnych doradców, która pomoże w wyborze zarówno niezbędnych w wykonawstwie dodatków i akcesoriów pomiarowych (takich jak repery, ruletki, pryzmaty czy szczelinomierze), jak i specjalistycznego sprzętu pomiarowego (tachimetry, odbiorniki GNSS, skanery 3D czy też systemy UAV i LIDAR. Bogatą ofertę sprzętową uzupełnia profesjonalne oprogramowanie do postprocessingu danych. Jesteśmy otwarci na najnowsze technologie pomiarowe. Nasza oferta rozwiązań pomiarowych stale się powiększa o najnowocześniejsze urządzenia z rynku.

W ofercie dla geodetów znajdują się najpotrzebniejsze produkty tj.: paliki geodezyjne, farby fluorescencyjne marki Soppec, folie dalmiercze, tyczki, taśmy pomiarowe, statywy geodezyjne i wiele innych drobnych dodatków niezbędnych do wykonywania pomiarów. Oprócz oferty sprzedażowej produktów budowlanych takich jak lasery krzyżowe, niwelatory optyczne i laserowe marki Nivel System oraz Topcon, świadczymy również usługę sprawdzania i kalibracji urządzeń pomiarowych. Dzięki kolimatorowi jesteśmy w stanie ustawić z największa precyzją Wasze urządzenia.

Dorota Parobczak

Sieć TPI NETpro / kalibracja / serwis / wypożyczenia
Tel.: +48 728 670 132
E – mail: dparobczak@tpi.com.pl

Maja Łukasiewicz

Geodezja / 3D / UAV
Tel. kom.: +48 660 771 097
E – mail: mlukasiewicz@tpi.com.pl

Grzegorz Sylwerski

Geodezja / 3D / UAV
Tel. kom.: +48 664 479 443
E – mail: gsylwerski@tpi.com.pl