NASI PRACOWNICY

Andrzej Jaroszewicz – Dyrektor Zarządzający

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Geodezji i Kartografii) oraz Uniwersytetu w Lille ( Zarządzanie Przedsiębiorstwem). Z TPI związany od 1992 roku. Dzięki geodezyjnemu wykształceniu, połączonemu z ogólną wiedzą techniczną zdobytą podczas stażu w CERN w Szwajcarii oraz kompetencjom w zakresie zarządzania od 2000 roku z sukcesami zajmuje się rozwojem firmy TPI, pełniąc od roku 2004 funkcję Dyrektora Zarządzającego. Posiadając ponad 20 letnie praktyczne doświadczenie dobrze rozumie otoczenie biznesowe różnych branż i rynków – zarówno w wymiarze technologicznym jak i finansowym. Nadzoruje działania firmy w tzw. „nowych obszarach” – rolnictwo precyzyjne, mobilna metrologia przemysłowa oraz działania TPI poza granicami kraju.

Tomasz Malinowski – Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

Absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Zarządzania (Polish Open University) w Warszawie. Znany na lokalnym rynku dzięki temu, iż od najmłodszych lat dostarczał geodetom akcesoria pomiarowe i sprzęt geodezyjny. W 2000 roku przejął obowiązki Dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży w TPI. Dzięki wiedzy zdobytej podczas studiów MBA doskonale potrafi ocenić potrzeby klienta i dostosować ofertę TPI do potrzeb i wymagań rynku. Duże doświadczenie praktyczne wynikające z przeprowadzonych licznych wdrożeń pierwszych w Polsce systemów sterowania maszyn sprawia, że jest osobą doskonale znającą potrzeby rynku drogowego i budowlanego oraz dużych firm.

Przemysław Wilbik – Dyrektor Operacyjny

Absolwent Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Podczas 20 lat pracy w TPI zajmował się zarówno rozwiązaniami geodezyjnymi jak i rozwiązaniami dla przemysłu. Przez wiele lat współpracował z kluczowymi klientami z terenu całej Polski. Dzięki bogatej wiedzy technicznej zdobytej podczas wieloletniej praktyki oraz na bieżąco poszerzanej w trakcie zagranicznych szkoleń w Topconie znakomicie spełnia się w roli Dyrektora Operacyjnego, któremu podlega Magazyn, Serwis i dział Wsparcia Technicznego TPI. Dzięki jego doświadczeniu z sukcesem zakończona została dostawa 430 tachimetrów wybranych jako najlepsze rozwiązaniem dla Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Tomasz Boś – Dyrektor ds. Budownictwa

Absolwent Politechniki Lubelskiej w Lublinie (Budownictwo) oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Marketing). Od 2007 roku odpowiedzialny za kierowanie działem Budownictwo w firmie TPI. Ukierunkowane wykształcenie, doświadczenie we współpracy z klientem na rynku budowlanym, udział w licznych szkoleniach w kraju i zagranicą w charakterze słuchacza i wykładowcy oraz przeprowadzone wdrożenia i projekty dostarczyły najwyższych kompetencji w zakresie rozwiązań pomiarowych zwiększających efektywność prac budowlanych.

Jagoda Ochlik – Główna Księgowa

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w księgowości. Skrupulatna, odpowiedzialna wymagająca dużo od siebie i od innych. Zaangażowana w realizację postawionych celów. Lubi porządek w dokumentach i dobrą muzykę, która nie zawsze wpisuje się w aktualne trendy.

Svitlana Churylina – Młodsza specjalistka ds. księgowości

Skrupulatna i nadzwyczaj dokładna. Zanim przeszła do działu księgowości zajmowała się fakturami i wysyłkami w magazynie. Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego pozwala Jej na swobodne poruszanie się miedzy naszymi oddziałami na Litwie i Ukrainie. Pogodna i ciepła. Ze swoją postawą do powierzonych obowiązków jest wzorem do naśladowania.

Maria Smoczyńska – specjalistka ds. administracyjnych

Z wykształcenia technik budowy dróg i mostów kołowych, z wyboru pracownik biurowy, z kursami w kierunku profesjonalnego prowadzenia biura. Wieloletnie doświadczenie związane ze wsparciem dla administracji i księgowości, w większości w firmach budowlanych, pomaga w prowadzeniu sekretariatu firmy takiej jak TPI – ściśle powiązanej z rynkiem pomiarowym.

Aneta Górska – Kliszczyk – specjalistka ds. kadrowych

Związana z TPI od 1991 roku co powoduje, że doskonale zna każdego pracownika jak i klientów TPI dzięki czemu doskonale potrafi wspierać działania księgowości jak i zadbać o najwyższe standardy pracy związane z wdrożonym w TPI systemem ISO.

Elżbieta Przybyłowicz – specjalistka ds. księgowości

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w TPI poparte wieloma kursami z zakresu administracji i księgowości powoduje, że znakomicie dba o zaplecze administracyjne TPI jak i wspiera działania księgowości. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w poprzednich latach pracy znakomicie odnajduje się jako osoba odpowiedzialna za przestrzegania w TPI najwyższych norm stawianych przez wdrożony system ISO.

Artur Andziak – Kierownik magazynu

Wykształcenie kierunkowe dotyczące gospodarki magazynowej oraz doświadczenie związane z rynkiem usług kurierskich oraz logistyką powodują, że doskonale zna wszelkie niuanse związane z szybkim i bezpiecznym transportem towarów. Dodatkowe doświadczenie uzyskane podczas pracy z klientami biznesowymi pozwala rozumieć specyficzne potrzeby klientów, którzy potrzebują przesyłki na wczoraj, dzięki temu oraz zaangażowaniu potrafi sprostać każdemu logistycznemu wyzwaniu.

Damian Szuba – Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Odpowiedzialny za wysyłki na ternie kraju i za granicę do klientów biur handlowych TPI jak i serwisu oraz sklepu internetowego Pomiar24. W dobrej organizacji pracy pomaga mu zdobyte doświadczenie z logistyki i zarządzania magazynem w centrach magazynowych w Anglii.

Janusz Kowal – Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Uzyskane na Politechnice Koszalińskiej wykształcenie z zakresu Zarządzania Firmą oraz doświadczenie zdobyte w pracy w branży logistyczno-paliwowej owocują doskonałą organizacją pracy oraz zrozumieniem potrzeb klientów, którymi są zarówno klienci zewnętrzni jak i biura regionalne TPI zaopatrujące się w towary w magazynie centralnym TPI.

Jarosław Sobań – Kierownik Serwisu

Od lat związany z serwisowaniem sprzętu elektronicznego. Dzięki zdobytemu wykształceniu z dziedziny elektroniki oraz od lat rozwijanej pasji do nowoczesnych rozwiązań technicznych wspaniale sprawdza się w roli kierownika serwisu. Liczne szkolenia techniczne, stała współpraca z działem technologicznym Topcona oraz dostęp do najnowocześniejszych narzędzi serwisowych i urządzeń diagnostycznych sprawiają, że dział serwisu pod jego kierownictwem jest w stanie w krótkim czasie i z największą starannością wykonać wszelkie przeglądy i naprawy.

Grzegorz Tywonek – Specjalista d/s Serwisu

Dzięki wykształceniu o specjalizacji Mechanika Urządzeń Precyzyjnych oraz doświadczeniu zdobywanemu od 2006 roku w serwisie TPI zajmuje się obsługą serwisową zaawansowanych urządzeń pomiarowych, zarówno optycznych jak i laserowych. Swoją wiedzę i doświadczenie z sukcesami przekazuje pracownikom sieci serwisowej pod patronatem TPI. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji i udziale w szkoleniach serwisowych zajmuje się także serwisowaniem tachimetrów elektronicznych.

Marcin Kądziela – Specjalista d/s Serwisu

Od 2008 roku zajmuje się przygotowywaniem do sprzedaży i obsługą serwisową geodezyjnych instrumentów pomiarowych takich jak tachimetry, teodolity, niwelatory kodowe. Dzięki umiejętnościom zdobytym podczas zagranicznych szkoleń w Topconie z powodzeniem nadzoruje procesy związane z przestrzeganie najwyższych norm dotyczących przygotowania sprzętu do sprzedaży. Najwyższe umiejętności oraz wiedza zdobyta podczas wieloletniej pracy (między innymi w pracy z wysokoprecyzyjnymi systemami elektronicznymi dla obsługi lotnisk) pozwoliły mu na udział w specjalnych projektach TPI, polegających na przygotowaniu nietypowego sprzętu pod indywidualne potrzeby klienta – takich jak odwrócony teodolit dla zastosowań górniczych.

Tomasz Burzyński – Specjalista d/s Serwisu

Dzięki zagranicznym szkoleniom dotyczących obsługi serwisowej urządzeń opartych na systemie nawigacji satelitarnej GPS i GLONASS jest osobą odpowiedzialną za przygotowanie do sprzedaży i serwisowanie odbiorników GNSS, rozwiązań GIS i kontrolerów. Zdobyta wiedza i doświadczenie pomagały mu współtworzyć zaawansowany system ciągłego monitorowania pracy GNSS, z którego korzysta serwis TPI podczas kontroli precyzyjnych odbiorników geodezyjnych.

Artur Malczewski – Kierownik Działu

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Geodezji i Kartografii – specjalizacja Geodezja Inżynieryjno-Przemysłowa). Od 2006 roku odpowiedzialny za wdrożenia nowoczesnych rozwiązań pomiarowych w TPI. Wieloletnie doświadczenie w Dziale Wsparcia Technicznego TPI, udział w licznych zagranicznych szkoleniach organizowanych przez TOPCONa, przeprowadzone wdrożenia i projekty dostarczyły najwyższych kompetencji na temat rozwiązań związanych z pomiarami tachimetrycznymi, pomiarami i opracowaniem danych ze skaningu laserowego jak i rozwiązań fotogrametrycznych. Dzięki zdobytym umiejętnościom w 2011 roku uczestniczył w 3 miesięcznej wyprawie naukowej na Spitsbergenie, gdzie w ekstremalnych warunkach klimatycznych testował sprzęt pomiarowy TOPCON. Współuczestnik i organizator wielu szkoleń technicznych TPI oraz wszystkich edycji Szkoły Pomiarów TPI.

Paweł Borecki – Inżynier Wsparcia Technicznego

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Geodezji i Kartografii). Od 1991 roku odpowiedzialny za wdrożenia nowoczesnych rozwiązań pomiarowych w TPI. Wieloletnie doświadczenie w Dziale Wsparcia Technicznego TPI, udział w licznych zagranicznych szkoleniach oraz udział w wdrożeniach i projektach budowlanych dostarczyły najwyższych kompetencji na temat rozwiązań związanych z systemami sterowania maszyn i tworzenia projektów 3D.

Paulina Marczak – Inżynier Wsparcia Technicznego

Bycie absolwentką kierunku geodezja i kartografia na słynnej Wojskowej Akademii Technicznej zobowiązuje! Duża wiedza z zakresu pomiarów geodezyjnych i systemów informacji pomiarowej sprawia, że jako doradca techniczny nie pozostawi klienta bez odpowiedzi oraz pomoże w dokonaniu doskonałego wyboru. Znajomość najnowszych rozwiązań pomiarowych, duże zaangażowanie oraz młodzieńczy zapał gwarantują najwyższy poziom obsługi Klienta.

Karol Derejczyk – Inżynier skanowania 3D

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych) na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn i specjalności Wspomaganie Komputerowe Prac Inżynierskich – CAD. Wieloletnia praktyka w skanowaniu 3D pod każdą postacią (skanery laserowe, światła białego oraz ramiona pomiarowe) i z każdą dokładnością (od mikronów do centymetrów) sprawia, że potrafi dobrać i wykorzystać najlepsze narzędzie do danego zadania pomiarowego. Znajomość skanerów Faro, Topcon, GeoSLAM, Smarttech3D oraz wszelkiego rodzaju oprogramowania do późniejszej obróbki wyników  pozwala na dobór najlepszego rozwiązania pomiarowego 3D dla klienta, niezależnie od branży (przemysł, architektura, muzealnictwo, archeologia, leśnictwo).

Grzegorz Chyła – Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Przemysław Wilbik – Kierownik Produktu. Rozwiązania dla geodezji

Absolwent Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Podczas 20 lat pracy w TPI zajmował się zarówno rozwiązaniami geodezyjnymi jak i rozwiązaniami dla przemysłu. Przez wiele lat współpracował z kluczowymi klientami z terenu całej Polski. Dzięki bogatej wiedzy technicznej zdobytej podczas wieloletniej praktyki oraz na bieżąco poszerzanej w trakcie zagranicznych szkoleń w Topconie znakomicie spełnia się w roli Dyrektora Operacyjnego, któremu podlega Magazyn, Serwis i dział Wsparcia Technicznego TPI. Dzięki jego doświadczeniu z sukcesem zakończona została dostawa 430 tachimetrów wybranych jako najlepsze rozwiązaniem dla Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Tomasz Boś – Kierownik Produktu. Rozwiązania dla budownictwa

Absolwent Politechniki Lubelskiej w Lublinie (Budownictwo) oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Marketing). Od 2007 roku odpowiedzialny za kierowanie działem Budownictwo w firmie TPI. Ukierunkowane wykształcenie, doświadczenie we współpracy z klientem na rynku budowlanym, udział w licznych szkoleniach w kraju i zagranicą w charakterze słuchacza i wykładowcy oraz przeprowadzone wdrożenia i projekty dostarczyły najwyższych kompetencji w zakresie rozwiązań pomiarowych zwiększających efektywność prac budowlanych.

Ireneusz Poniedziałek – Business Development Manager ds. budownictwa

Marcin Jałoszyński – Kierownik Produktu UAV

Z branżą bezzałogowych statków powietrznych związany od 2013 roku, jak to sam mówi – „zanim to było modne”. Wieloletni praktyk w pilotowaniu wszelkiego rodzaju sprzętu latającego oraz doświadczony instruktor UAVO na loty w zasięgu wzroku oraz poza nim.
Wykształcenie zdobyte w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, pozwoliło na doskonałe połączenie kompetencji menadżerskich – prowadzenia działu jak i inżynierskiego zmysłu technicznego.
Pasjonat nowych technologii oraz sportów ekstremalnych jak wspinaczka wysokogórska czy paralotniarstwo – gotowy na wszelkie, nawet najcięższe wyzwania. 

Piotr Matyjasek – Kierownik Produktu 3D

Dzięki wykształceniu zdobywanemu na Politechnice Warszawskiej (Geodezja) oraz wieloletnim praktycznym doświadczeniu zdobytym na rynkach związanych z branżą pomiarową doskonale rozumie wymagania stawiane inżynierom. Potrafi dobrać wydajne rozwiązania pomiarowe zarówno związane z geodezją, skanerami 3D oraz rozwiązaniami UAV.  Wszechstronna wiedza, połączona z wieloletnim doświadczeniem w firmie TPI oraz pełne zaangażowanie czynią z niego specjalistę.

Piotr Latanowicz – Kierownik Produktu. Rolnictwo precyzyjne

Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu (Technika Rolnicza i Leśna). Od lat związany z branżą rolniczą – początkowo zajmował się zawodowo prowadzeniem prawie 1 000 ha gospodarstwa co pozwala na pełne zrozumienie potrzeb branży z punktu wiedzenia klienta. Następnie zajmował się dostarczaniem maszyn rolniczych i obsługą dużych klientów. Bogata wiedza teoretyczna oraz wieloletnie praktyczne doświadczenie gwarantują całkowite zrozumienie potrzeb klientów oraz rozwiązanie wszelkich ich problemów na najwyższym poziomie.

Grzegorz Sobina – Mobile mapping / Geoconnect
 

Wieloletni praktyk geodeta, z zamiłowaniem do rozwiązań przemysłowych. Wykształcenie zdobyte w Szkole Głównej Handlowej oraz wiedza praktyczna z zakresu pomiarów Geodezyjnych, przemysłowych i skanowania 3D sprawiają, że doskonale sprawdza się doradzając zarówno małej firmie geodezyjnej jak i podczas dużych inwestycji przemysłowych. Propagator i uczestnik wielu pierwszych wdrożeń rozwiązań GNSS w firmach geodezyjnych na Podkarpaciu. Dzięki licznym, osobiście prowadzonym, wdrożeniom systemów sterowania maszyn doskonale zna wszelkie potrzeby branży drogowej.

Tomasz Malinowski – Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

Absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Zarządzania (Polish Open University) w Warszawie. Znany na lokalnym rynku dzięki temu, iż od najmłodszych lat dostarczał geodetom akcesoria pomiarowe i sprzęt geodezyjny. W 2000 roku przejął obowiązki Dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży w TPI. Dzięki wiedzy zdobytej podczas studiów MBA doskonale potrafi ocenić potrzeby klienta i dostosować ofertę TPI do potrzeb i wymagań rynku. Duże doświadczenie praktyczne wynikające z przeprowadzonych licznych wdrożeń pierwszych w Polsce systemów sterowania maszyn sprawia, że jest osobą doskonale znającą potrzeby rynku drogowego i budowlanego oraz dużych firm.

Beata Białozor – Specjalistka ds. Marketingu

Ukończyła Wydział Dziennikarstwa na UW. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury, dlatego dba o nasz przekaz medialny na światowym poziomie. Ma głowę pełną szalonych pomysłów, co przekłada się na kreatywne kampanie. Interesuje się designem, a w szczególności wyposażeniem wnętrz. Jest odważna, przebojowa i taki też buduje przekaz. Kocha koty, więc w jej domu urzędują dwa piękne okazy.

 Sylwia Zagórska – Specjalistka ds. Marketingu

Absolwentka Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym Wydziału Artystycznego UMCS na kierunku projektowanie graficzne. Marketingiem zajmuje się od prawie 10 lat. Ciągle wpada na coraz to nowe pomysły, do których realizacji z sukcesami angażuje pozostałych pracowników. Ogrodniczka-hobbystka ze słabością do karaoke i książek Pratchetta.

Paulina Kędziorek – Specjalistka ds. Marketingu
 
 

Dariusz Kula – E-commerce Manager

Związany z TPI od 2006 roku doskonale zna specyfikę obsługi klienta zarówno z branży budowlanej jak i geodezyjnej.
Dzięki wiedzy zdobytej w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych od 2013 roku z powodzeniem rozwija kanał sprzedaży internetowej Pomiar24. Doskonała znajomość branży oraz ukończone, certyfikowane kursy o tematyce e-commerce, umożliwiają mu budowanie wartościowej oferty z zakresu rozwiązań pomiarowych. Dzięki niemu klienci Pomiar24 mogą być spokojni i liczyć na sprawne dostawy, profesjonalne doradztwo oraz ofertę dostosowaną do ich potrzeb.

Mateusz Osadnik – Specjalista ds. e-commerce

Przemysław Syzdek – Specjalista ds. e-commerce

BIURA REGIONALNE

Mariusz Cegielski – Doradca Techniczno-Handlowy

Absolwent Warszawskie Wyższej Szkoły Ekonomicznej (Zarządzanie i Marketing). Od 2005 roku w TPI na stanowisku doradca techniczno-handlowy w warszawskim biurze TPI. Od początku odpowiedzialny za obsługę klienta i doradztwo w zakresie sprzętu pomiarowego dla budownictwa oraz akcesorii pomiarowych zarówno dla geodezji jak i budownictwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, na zajmowanym stanowisku, doskonale rozpoznaje potrzeby klientów i potrafi dobrać najskuteczniejsze i najekonomiczniejsze rozwiązania z oferty TPI.

Piotr Matyjasek – Regionalny Kierownik Sprzedaży

Dzięki wykształceniu zdobywanemu na Politechnice Warszawskiej (Geodezja) oraz wieloletnim praktycznym doświadczeniu zdobytym na rynkach związanych z branżą pomiarową doskonale rozumie wymagania stawiane inżynierom. Potrafi dobrać wydajne rozwiązania pomiarowe zarówno związane z geodezją, skanerami 3D oraz rozwiązaniami UAV.  Wszechstronna wiedza, połączona z wieloletnim doświadczeniem w firmie TPI oraz pełne zaangażowanie czynią z niego specjalistę.

Karol Rosiak – Inżynier sprzedaży BSP i masowe dane

Zaawansowany entuzjasta dronów z ponad 10-letnim doświadczeniem. Kiedyś instruktor UAVO, teraz doświadczony handlowiec, z sukcesem obsługujący rynek public-safety. Od 3 lat wzbogaca zespół TPI, zdobywając umiejętności na rynku budowlano-geodezyjnym. Zawsze dostarcza klientom rozwiązania zgodne z ich potrzebami. Prywatnie interesuje się kolarstwem jak Bartek – Jego kolega z biura 🙂

Bartłomiej Zdzieborski – Inżynier sprzedaży 3D 

Absolwent Geodezji i Kartografii Wojskowej Akademii Technicznej. Przygodę ze skanowaniem 3D rozpoczął w 2014 roku podczas studiów na Uniwersytecie Warszawskim (Archeologia), później rozwijał swoje kompetencje podczas studiów na WAT oraz pracując na projektach związanych ze skanowaniem m.in tunelu drugiej linii metra w Warszawie czy też przepompowni ścieków MPWiK.
 
W pracy najbardziej lubi dopasowywanie rozwiązań pomiarowych do zagadnień klienta oraz poznawanie nowych branż!
 
Prywatnie – pasjonat kolarstwa 🙂
 

Mateusz Doroszuk – Inżynier sprzedaży ds. geomatyki 

Absolwent UWM w Olsztynie oraz Politechniki w Walencji na Wydziale Geoinżynierii. Posiada bardzo duże doświadczenie w handlu, a dzięki pracy jako geodeta doskonale wie, jakie są potrzeby klienta geodezyjnego. Zdobyta wiedza i umiejętności sprawiają, że jest w stanie zapewnić profesjonalne doradztwo w zakresie najnowszych rozwiązań i przygotować ofertę idealnie skrojoną do potrzeb kontrahenta. Pasjonat nowych technologii pomiarowych – regularnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w tej kwestii i ciągle uczy się nowych rzeczy.

Jacek Oniszczuk – Inżynier sprzedaży. Instrumenty pomiarowe dla budownictwa

Absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Lubelskiej, mgr inż. budownictwa drogowego – specjalność budowa dróg, ulic i lotnisk. Doświadczenie branżowe zdobyte w biurze projektów drogowych oraz w wykonawstwie drogowym, wieloletnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych w tworzeniu i zarządzaniu strukturami sprzedaży i dystrybucji, wieloletnie doświadczenie na stanowiskach managerskich w zarządzaniu zespołami sprzedaży. 

Tomasz Czarnecki – Doradca techniczno-handlowy UAV w rolnictwie

Absolwent technikum geodezyjnego, obecnie student na Wydziale Rolnictwa SGGW w Warszawie. W weekendy aktywnie wspiera prowadzenie gospodarstwa rolnego. Jego doświadczenie zarówno w geodezji, jak i rolnictwie tworzy idealną kombinację, która pozwala mu doskonale odnajdywać się w nowoczesnym rolnictwie. Zdobyta wiedza znajduje praktyczne zastosowanie w obsłudze dronów wykorzystywanych w rolnictwie oraz szybkiej i rzetelnej interpretacji wyników.

Maja Łukasiewicz – Regionalny Kierownik Sprzedaży. Inżynier Sprzedaży. Instrumenty geodezyjne

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego (Wydział Ekonomiczny) oraz Politechniki Łódzkiej (Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowisk). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku geodezyjnym oraz wiedzy zdobytej na Politechnice Łódzkiej doskonale zna potrzeby klientów zarówno w branży budowlanej jak i geodezyjnej. Dodatkowe wykształcenie ekonomiczne sprawia, że doskonale potrafi doradzić klientom w sprawach finansowania dużych inwestycji i wybrać najbardziej korzystne dla klienta finansowanie. Od 2004 roku zajmuje się rozwojem gdańskiego biura TPI.

Dorota Parobczak – Doradca Techniczno – Handlowy

Absolwentka Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska na Politechnice Gdańskiej. Lubi pracę z ludźmi, więc doświadczenie w obsłudze klienta, połączone z  wiedzą geodezyjną, zapewnia doskonałe zrozumienie potrzeb klienta w biurze TPI Gdańsk. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach z zakresu obsługi klienta, ale również z nowoczesnych technologii pomiarowych. Pozwala to na jeszcze lepsze wspieranie klientów w wyborze odpowiedniego sprzętu i akcesoriów.

Grzegorz Sylwerski – Inżynier Sprzedaży. Instrumenty geodezyjne

Absolwent kierunku Geodezja i Kartografia na Politechnice Koszalińskiej (Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji) oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (studia drugiego stopnia) ze specjalizacją Geodezja Gospodarcza. W 2016 roku ukończył studia podyplomowe na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Olsztynie, nadające kwalifikacje nauczycielskie. Zdobyta wiedza, ponad 3 letnie doświadczenie oraz praktyczne umiejętności pozwalają mu lepiej rozumieć potrzeby rynku geodezyjnego i doradzać klientom dobór odpowiednich technologii, by jak najskuteczniej wykorzystać możliwości stale przekształcającego się rynku usług pomiarowych.

Monika Jakimowicz – Doradca Techniczno-Handlowy

Zdobywała wiedzę na kierunku geodezja i kartografia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, a później wykorzystywała ją w praktyce podczas  prac terenowych oraz biurowych w firmie geodezyjnej. Żadna praca nie jest jej straszna. Po całym dniu wykonywania swoich obowiązków we wrocławskim biurze prowadzi dodatkowo własną działalność w innym zakresie. Ciągle rozwija się w przeróżnych kierunkach i pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Z zamiłowania ratownik WOPR, w wolnym czasie podróżuje i uprawia sport- m.in. z wielkim zapałem od kilkunastu lat gra w squasha.

Łukasz Mroczkowski – Inżynier Sprzedaży. Instrumenty pomiarowe dla budownictwa

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydziału Zarządzania i Marketingu o specjalności Zarządzanie Sprzedażą, ponadto geodeta i sztukator. W pracy łączy pasję w sprzedaży oraz marketingu z wiedzą techniczną z zakresu geodezji, budownictwa i konserwacji zabytków. To prawdziwy pasjonat procesowego, profesjonalnego podejścia do handlu i obsługi kontrahentów. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się sprzedażą, doradztwem i budową sieci dystrybucji w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem Dolnego Śląska i Opolszczyzny, które prywatnie uznaje za najpiękniejsze regiony naszego kraju. Jest entuzjastą turystyki górskiej, pieszej, rowerowej, historii sztuki i architektury.

Sebastian Jabłoński – Regionalny Manager Sprzedaży ds. geomatyki

Absolwent Politechniki Koszalińskiej Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji – specjalizacja Geodezja Gospodarcza. Swoją przygodę z praktyką geodezyjną rozpoczął już od samego początku nauki na studiach dziennych. Swoje wartościowe doświadczenie geodezyjne zbierał zarówno w firmach prywatnych, jak i w Starostwie Powiatowym w Koszalinie. Poprzez zdobytą podczas studiów wiedzę, cenne doświadczenie geodezyjne i zamiłowanie do najnowszych technologii potrafi sprostać nowoczesnym wymaganiom rynku geodezyjnego, traktując priorytetowo specyficzne potrzeby klientów.

Maciej Górski – Menadżer ds Bezpieczeństwa Publicznego

Menadżer ds. Bezpieczeństwa Publicznego z wieloletnim doświadczeniem w pracy w małych i dużych zespołach ludzkich w strukturach MON i MSWiA. Kierował komórkami organizacyjnymi w środowisku narodowym i międzynarodowym zarówno w kraju jak i poza granicami Państwa w ramach struktur ONZ i NATO. Zajmował się analizami wykorzystania powietrznych platform bezzałogowych w konfliktach zbrojnych w Europie oraz w krajach bliskiego wschodu. Występował jako ekspert w konkursach Ministra Obrony Narodowej na opracowanie BSP. Swoją wiedzą i doświadczeniem oraz wysoko zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie bezzałogowych platform latających wspiera rozwój wszelkich służb ratowniczo poszukiwawczych, uczestniczących w reagowaniu kryzysowym, zapewniających bezpieczeństwo publiczne oraz bezpieczeństwo narodowe.

Kamil Grabiec – Doradca techniczno-handlowy ds. 3D

Maciej Wywiał – Inżynier sprzedaży BSP i masowe dane

Anna Staniszewska – Doradca Techniczno-Handlowy

Wykształcenie z zakresu budownictwa, doświadczenie w praktycznej pracy z oprogramowaniem AutoCAD (potwierdzone zaawansowanymi szkoleniami) oraz szkolenia odbyte w TPI pozwalają na sprawne zarządzaniem biurem handlowym Poznań. Dzięki temu każdy klient poznańskiego biura ma zapewnione najwyższej jakości wsparcie w zakresie doradztwa przy wyborze odpowiedniego dla siebie sprzętu lub akcesorii.

Patryk Durczak – Doradca Techiczno – Handlowy. Rolnictwo precyzyjne

Od najmłodszych lat związany z maszynami rolniczymi. Już jako nastolatek, dzięki wiedzy zdobytej w rodzinnej firmie, zajmującej się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych, wiedział o nich więcej niż niejeden wykładowca. Obecnie jako student na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu pogłębia swoją wiedzę z powodzeniem wykorzystując ją w pracy. Od 2015 roku, będąc już w szeragach TPI, odbył wiele praktycznych szkoleń organizowanych przez markę Topcon, stając się ekspertem z zakresu rolnictwa precyzyjnego.

Maurycy Słowiński – Inżynier Sprzedaży. Instrumenty pomiarowe dla budownictwa

Posiada wykształcenie geodezyjne, ukończył także studia z zakresu inżynierii zarządzania na Politechnice Poznańskiej. Jako geodeta pracował przy obsłudze wielu inwestycji budowlanych, gdzie zdobył doświadczenie pomagające mu w obecnej pracy. W TPI postawił sobie za cel zadowolenie klienta, dlatego zawsze chętnie i profesjonalnie doradza przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Bartłomiej Zdzieborski – Inżynier sprzedaży 3D 

Tomasz Bulge – Manadżer Sprzedaży – Rolnictwo Precyzyjne

Piotr Latanowicz – Kierownik dz. Rolnictwo Precyzyjne

Dominika Pulikowska – Doradca Techniczno – Handlowy UAV

Urbanista i planista z wykształcenia, kilkunastoletni praktyk w koordynacji procesu inwestycyjnego od projektu po budowę inwestycji drogowych wraz z szerokopojętą infrastrukturą branżową. Widok ziemi z lotu ptaka to najlepsza perspektywa dla urbanisty z jakiego może analizować i tworzyć, więc jak sama mówi „jak tylko to odkryłam porwało mnie niebo”. Od 2018 pilot bezzałogowych platform latających z uprawnieniami w zasięgu i poza zasięgiem wzroku do 25 kg. Instruktor przyszłych pilotów z zamiłowania, śledzący wnikliwie prawo lotnicze oraz zagadnienia związane z inżynierią lotniczą. Pozyskanie materiału z platform bezzałogowych to początek drogi więc w TPI klientom pomaga zarówno w doborze sprzętu, pozyskaniu niezbędnej wiedzy by bezpiecznie latać oraz koordynacji całego procesu, by klient samodzielnie mógł otrzymać przetworzony końcowy produkt na jakim mu zależy. Szkolenia dostosowuj indywidualnie do zadań z jakimi pilot chce się zmierzyć w swojej wizji wykorzystania BSP. Na co dzień kieruje również biurem TPI Poznań.

Marcin Kaźmierczak – Geodezja klasyczna

Absolwent KPSW w Bydgoszczy.  Posiada duże doświadczenie w geodezji inżynieryjnej – uprawnienia geodezyjne zakres 4 . Zdobywana przez lata praktyka w pracach terenowych sprawia, że może fachowo doradzić klientowi wybór odpowiedniego sprzętu oraz metody pracy. Chętnie podejmuje nowe wyzwania, ciągle uczy się pracy z klientem. Na bieżąco śledzi nowinki technologiczne oraz ciekawostki z branży geodezyjnej.

Joanna Kłeczek – Kierownik Biura Kraków / 3D

Absolwentka AGH z doświadczeniem geodezyjno-projektowym. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają zrozumieć wymagania rynku geodezyjnego i budowlanego. Dodatkowe doświadczenie zdobyte podczas organizacji i prowadzenia szkoleń dla branży inżynierskiej doskonale sprawdza się w organizacji pracy i obsłudze regionalnego biura TPI.

Anna Szczepaniak – Doradca Techniczno-Handlowy

Absolwentka kierunku Geodezja i Kartografia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz Budownictwa i Architektury na Politechnice Opolskiej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w rodzinnej firmie geodezyjnej. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnych kursach, m.in. studiach podyplomowych z systemów CAD i przetwarzania obrazu na Politechnice Krakowskiej. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu jest w stanie wesprzeć klienta w wyborze odpowiedniego sprzętu pomiarowego dla budownictwa oraz akcesoriów pomiarowych.

Rafał Nowotka – Regionalny Manager Sprzedaży. Instrumenty pomiarowe dla budownictwa

Systemy sterowania maszyn

Absolwent Politechniki Śląskiej, Wydziału Budownictwa. Zdobyta wiedza, kilkunastoletnie doświadczenie branżowe oraz udział w licznych wdrożeniach systemów sterowania maszyn umożliwiają mu profesjonalne podejście do potrzeb klienta. Dzięki znajomości szerokiej oferty TPI oraz umiejętności jej dopasowania do problemów klienta potrafi rozwiązać każde nietypowe zlecenie dotyczące dostawy zaawansowanych systemów budowlanych.

Tomasz Witkowski – Regionalny Manager Sprzedaży – Geodezja klasyczna

Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Od ukończenia studiów nieprzerwanie zdobywa nowe doświadczenia w branży geodezyjnej, inżynierii lądowej czy najnowszych technologii pomiaru. Długoletnia i różnorodna praktyka terenowa, doświadczenie zdobyte podczas pracy w dziale wsparcia technicznego i serwisu oraz jako doradca techniczno-handlowy sprawiły, że doskonale rozumie różnorodną specyfikę pracy i potrzeby klientów. Ciągła chęć rozwoju i nowych wyzwań oraz zdobyte doświadczenie sprawiają, iż jest on idealnym doradcą dla Państwa firmy.

Maciej Wywiał – Inżynier sprzedaży BSP i masowe dane

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej (specjalizacja Geoinformatyka, fotogrametria i teledetekcja). Od 2018 roku zajmuje się wdrażaniem dronów i oprogramowania fotogrametrycznego w wielu firmach (nie tylko geodezyjnych). Obecnie zajmuje stanowisko Inżyniera Sprzedaży ds. BSP, fotogrametrii i LiDAR. Przed rozpoczęciem pracy w dostarczaniu technologii pomiarowych pracował między innymi przy geodezyjnej obsłudze autostrady A1 oraz przy wykonywaniu usług geodezyjnych z zakresu 1 oraz 2. Uczestnik wielu szkoleń organizowanych przez DJI Enterprise oraz Pix4Dmapper. Z łatwością przekazuje wiedzę oraz doświadczenie na szkoleniach z zakresu fotogrametrii. Jest zdania, że jeśli dany szczegół można sfotografować za pomocą kamery, to można wykonać jego szczegółowe i kartometryczne odwzorowanie za pomocą technik fotogrametrycznych.

Kamil Grabiec – Doradca techniczno-handlowy ds. 3D

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Geodezja i Kartografia ze specjalizacją geodezja inżynieryjno-przemysłowa. Posiada bogate doświadczenie praktyczne w obszarze pracy z skanerami oraz innymi urządzeniami pomiarowymi. Solidna wiedza teoretyczna, połączona z praktyką, umożliwią świadczenie profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru rozwiązania pomiarowego odpowiadającego potrzebom klienta. Entuzjasta i pasjonat nowoczesnych technologii, nastawiony na ciągły rozwój, naukę nowych rzeczy oraz zdobywanie nowych umiejętności.