Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Elektryczna kierownica AES-25

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Elektryczna kierownica AES-25

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Elektryczna kierownica AES-25

W maszynach, bez fabrycznego przygotowania do prowadzenia automatycznego (praktycznie w każdej maszynie), prowadzenie automatyczne można realizować za pomocą unikatowego rozwiązania firmy Topcon - precyzyjnego elektrycznego prowadzenia automatycznego Topcon AES-25. W tym zestawie, standardowa kierownica ciągnika, opryskiwacza samojezdnego, czy też innej maszyny rolniczej jest wymieniana na elektryczną kierownicę AES-25, która realizuje prowadzenie maszyny. To rozwiązanie jest idealną alternatywą automatycznego prowadzenia realizowanego poprzez system hydrauliczny, pasuje do każdej maszyny, jest łatwo przekładane pomiędzy maszynami i może być zastosowane na każdym etapie uprawy roli.

  • szybka reakcja, precyzyjne prowadzenie
  • dokładność pracy do 2 cm
  • całkowita kompensacja nierówności terenu
  • intuicyjna obsługa oraz proste ustawienia
  • wygodny, prosty montaż
  • proste przenoszenie z jednej maszyny do drugiej

Topcon AES-25 dysponuje cichym silnikiem bezpośredniego napędu o wysokim momencie obrotowym, co zapewnia cichą pracę i najbardziej precyzyjne sterowanie elektryczne na świecie. System AES-25 nie wprowadza w obszar roboczy operatora elementów zewnętrznych, które mogłyby przeszkadzać w codziennej pracy.

AES-25 to zaawansowane rozwiązanie dla wszystkich platform – od podstawowego sterowania po wymagające bardzo dokładnych wyników. AES-25 nie tylko zapewnia precyzyjną kontrolę, ale jest także doskonałą alternatywą dla popularnych hydraulicznych systemów sterowania.

Konsola w połączeniu z kierownicą AES-25 stanowi kompletny pakiet, który można łatwo przenosić między różnymi maszynami. Rolnicy mogą rozpocząć od dokładności wymaganej do określonych zadań, po czym przejść do pomiarów w czasie rzeczywistym (RTK), mając pewność, że uzyskają pełną dokładność pozycjonowania do 2 cm. Cały system można rzeczywiście dostosować do potrzeb dowolnego gospodarstwa.

 

Zapisz się na newsletter