Konsola X30

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Konsola X30

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Konsola X30

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: Konsola X30

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Konsola X30

Logo producenta:

X30 zyskała reputację najłatwiejszej w obsłudze konsoli dostępnej na rynku. Ten wyróżniający się model oferuje intuicyjny interfejs konfigurowany przez użytkownika. Czytelny system ikon oraz czuły ekran dotykowy typu double touch zapewniają łatwą pracę. Dotykowy ekran o przekątnej 12.1‘’ prezentujący grafikę o wysokiej rozdzielczości, gwarantuje dobrą widoczność nawet przy jaskrawym świetle słonecznym. Konsola Topcon X30 umożliwia jednoczesne wyświetlanie 5 funkcji/widoków na ekranie, jest wytrzymała, niezawodna oraz wyposażona w uniwersalną platformę roboczą posiadającą funkcje zarządzania gospodarstwem rolnym. Konsola posiada zaawansowany procesor 1.6 GHz z dużą pojemnością pamięci (do 32 GB). Norma odporności IP67 zapewnia konsoli X30 wytrzymałość w najtrudniejszych warunkach.

Innowacyjne systemy automatycznego prowadzenia maszyn rolniczych Topcon zapewniają znaczny wzrost wydajności pracy i realne zmniejszenie kosztów. Niezawodne, stabilne, precyzyjne i płynne automatyczne prowadzenie maszyn rolniczych, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie w języku polskim, wizualizacja, łatwe do odczytania mapy pokrycia - to wszystko czego potrzebujesz do pracy z wybraną dokładnością.

 

 • zapewnia pracę bez strat, wykonaną dobrze i szybko
 • umożliwia prace rolne z centymetrową dokładnością
 • prosta, intuicyjna obsługa
 • praca jednoosobowa
 • praca w dzień i w nocy
 • ekran dotykowy
 • zmienne dawkowanie (VRC) – kontrola do 8 produktów jednocześnie
 • automatyczna kontrola sekcji opryskiwacza do 32 sekcji za pomocą ISO
 • duża dokładność prowadzenia
 • odwzorowanie pokrycia na ekranie
 • terminal Wirtualny ISO (WT)
 • prosta konfiguracja
 • przyjazne oprogramowanie
 • możliwość prostej rozbudowy w dostosowaniu do potrzeb gospodarstwa
 • szczelność IP67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostosowanie interfejsu do potrzeb użytkownika

Oprogramowanie zawiera wiele opcji sterowania i wyświetlania stworzonych dla uproszczenia i elastyczności pracy. Dla ułatwienia nawigacji użytkownik nigdy nie opuszcza strony głównej, która jest zawsze widoczna.

Proste dotknięcie ekranu powoduje natychmiastową zmianę widoku okna do pełnego ekranu, dla szczegółowego podglądu nawigacji, oprysku, rozsiewania nawozów lub innych operacji. To pozwala monitorować dawkę cieczy, prowadzenia, postępu zadania i informację o polu.

Dotykowy ekran pozwala na przeciąganie okien informacyjnych lub zmianę widoków ekranu.

Do wyboru są trzy małe okienka, które są widoczne z boku ekranu podstawowego. Umożliwia to śledzenie wielu aplikacji jednocześnie lub widoku całego pola podczas autosterowania. Okna można zmieniać miejscami, wybierać, które okno będzie podstawowym (powiększonym na pełny ekran), a które będą mniejsze, z boku ekranu.

Za pomocą interaktywnej klawiatury można szybko wyświetlić funkcje kontrolne na stronie głównej, dzięki czemu, za pomocą „rozwijalnego menu”, można wykonać szybkie i proste ustawienia dostępu do opcji dodatkowych.

Odczyty z pulpitów nawigacyjnych, dostosowanych do potrzeb użytkownika zapewniają stały, wygodny dostęp do danych podstawowych.

Użytkownik samodzielnie konfiguruje opcje X30

W tym ustawienia alarmów/alertów, jednostek pomiaru, opcji mapy, czasu i daty, danych wyjściowych radaru, wyjścia GPS i wyprzedzenia. Oprogramowanie konsoli X30 jest możliwe w 24 językach.

Zaawansowany kreator ustawień X30 zapewnia prostą, opartą na ikonach, konfigurację ustawień. Intuicyjna nawigacja krok po kroku prowadzi użytkownika przez definiowanie kontrolerów, pojazdów i narzędzi. Można też użyć wstępnie skonfigurowanych profili lub tworzyć i przechowywać profile specjalistyczne, zawierające dane o wymiarach i opcjach dynamicznych sprzętu.

Zapisz się na newsletter