KONTAKT

TPI Sp. z o.o.
ul. Bartycka 22
00-716 Warszawa
tel.: (22) 632 91 40
faks: (22) 862 43 09
tpi@tpi.com.pl
NIP: 527-02-05-140

Bank: Santander Bank Polska S. A.
Konto: 77 1090 2590 0000 0001 4490 8948

Otwarte:
Pn-Pt, 8.00 – 16.00

Sekretariat
tel.: (22) 632 91 40 w. 11
sekretariat@tpi.com.pl

Księgowość i kadry
tel.: (22) 632 91 40 w. 22
ksiegowosc@tpi.com.pl

Dział handlowy
tel.: (22) 632 91 40 w. 29
tpi@tpi.com.pl

Dział marketingu
tel.: (22) 632 91 40 w. 26
marketing@tpi.com.pl

 

Dział wsparcia technicznego
tel.: (22) 632 91 40 w. 28
wsparcie@tpi.com.pl

Dział serwisu stacjonarnego
tel.: (22) 632 91 40 w. 30
serwis@tpi.com.pl

Sklep internetowy www.pomiar24.pl
tel.: 660 755 014
sklep@pomiar24.pl

Dział serwisu mobilnego
(systemy sterowania maszyn)
tel.: (22) 632 91 40 w. 27
694 45 97 47
mc@tpi.com.pl

Dział logistyki
tel.: (22) 632 91 40 w. 31
magazyn@tpi.com.pl

BIURA REGIONALNE

Wybierz region

Wybierz obszar na mapie, aby zobaczyć dane teleadresowe biura regionalnego.

Wybierz region
Biuro Gdańsk Biuro Poznań Biuro Warszawa Biuro Wrocław Biuro Kraków

Biuro Gdańsk

ul. St. Hebanowskiego 72E
80-766 Gdańsk
tel./faks: (58) 320 83 23
gdansk@tpi.com.pl

od poniedziałku do piątku
godziny pracy: 8.00 - 16.00

Dorota Parobczak
Sieć TPI NETpro / kalibracja / serwis / wypożyczenia
Tel.: +48 728 670 132
E-mail: dparobczak@tpi.com.pl

Maja Łukasiewicz
Geodezja / 3D / UAV
Tel. kom.: +48 660 771 097
E-mail: mlukasiewicz@tpi.com.pl

Grzegorz Sylwerski
Geodezja / 3D / UAV
Tel. kom.: +48 664 479 443
E-mail: gsylwerski@tpi.com.pl

Biuro Poznań

ul. J.H. Dąbrowskiego 136
60-577 Poznań
tel./faks: (61) 665 81 71
poznan@tpi.com.pl

od poniedziałku do piątku
godziny pracy: 8.00 - 16.00

Anna Staniszewska
Sieć TPI NETpro / kalibracja / serwis / wypożyczenia
Tel.: +48 (61) 665 81 71
E-mail: astaniszewska@tpi.com.pl

Sebastian Jabłoński
Geodezja klasyczna
Tel. kom.: +48 668 468 026
E-mail: sjablonski@tpi.com.pl

Piotr Matyjasek
3D 
Tel. kom.: +48 668 467 861
E-mail: pmatyjasek@tpi.com.pl

Dominika Pulikowska
UAV
Tel. kom.: +48 721 262 060
E-mail: dpulikowska@tpi.com.pl

Maurycy Słowiński
Budownictwo
Tel. kom.: +48 600 496 609
E-mail: mslowinski@tpi.com.pl

Piotr Latanowicz
Rolnictwo precyzyjne
Tel. kom.: +48 698 609 770
E-mail: platanowicz@tpi.com.pl

Patryk Durczak
Rolnictwo precyzyjne
Tel. kom.: +48 698 609 769
E-mail: pdurczak@tpi.com.pl

Biuro Warszawa

ul. Bartycka 22
00-716 Warszawa
tel.: (22) 632 91 40
faks: (22) 862 43 09
warszawa@tpi.com.pl

od poniedziałku do piątku
godziny pracy: 8.00 - 16.00

Mariusz Cegielski
Sieć TPI NETpro / kalibracja / serwis / wypożyczenia
Tel.: +48 (22) 632 91 40 w. 29
E-mail: mcegielski@tpi.com.pl

Piotr Matyjasek
3D / UAV
Tel. kom.: +48 668 467 861
E-mail: pmatyjasek@tpi.com.pl

Mateusz Doroszuk
Geodezja
Tel. kom.: +48 602 571 899
E-mail: mdoroszuk@tpi.com.pl

Artur Żurowski
Geodezja
Tel. kom.: +48 695 577 877
E-mail: azurowski@tpi.com.pl

Karol Rosiak
UAV
Tel. kom.: +48 722 204 590
E-mail: krosiak@tpi.com.pl

Jacek Oniszczuk
Budownictwo
Tel. kom.: +48 664 423 531
E-mail: joniszczuk@tpi.com.pl

Tomasz Boś
Systemy sterowania maszyn
Tel. kom.: +48 604 521 971
E-mail: tbos@tpi.com.pl

Biuro Wrocław

al. T. Boya-Żeleńskiego 69 E
51-162 Wrocław
tel./faks: (71) 325 25 15
wroclaw@tpi.com.pl

od poniedziałku do piątku
godziny pracy: 8.00 - 16.00

Marta Koczan
Sieć TPI NETpro / kalibracja / serwis / wypożyczenia
Tel.: +48 (71) 325 25 15
E-mail: mkoczan@tpi.com.pl

Sebastian Jabłoński
Geodezja klasyczna
Tel. kom.: +48 668 468 026
E-mail: sjablonski@tpi.com.pl

Maciej Bober
3D / UAV
Tel. kom.: +48 607 919 019
E-mail: mbober@tpi.com.pl

Łukasz Mroczkowski
Budownictwo
Tel. kom.: +48 602 113 472
E-mail: lmroczkowski@tpi.com.pl

Biuro Kraków

ul. J. Dekerta 18
30-703 Kraków
tel./faks: (12) 411 01 48
krakow@tpi.com.pl

od poniedziałku do piątku
godziny pracy: 8.00 - 16.00

Anna Szczepaniak
Sieć TPI NETpro / kalibracja / serwis / wypożyczenia
Tel.: +48 (12) 411 01 48
Tel. kom.: +48 606 717 358
E-mail: aszczepaniak@tpi.com.pl

Tomasz Witkowski
UAV / Geodezja
Tel. kom.: +48 603 222 607
E-mail: twitkowski@tpi.com.pl

Konrad Wojciechowski
UAV / Geodezja
Tel. kom.: +48 600 367 548
E-mail: kwojciechowski@tpi.com.pl

Wojciech Kukiełka
3D
Tel. kom.: +48 722 202 044
E-mail: wkukielka@tpi.com.pl

Rafał Nowotka
Budownictwo
Tel. kom.: +48 606 718 447
E-mail: rnowotka@tpi.com.pl