TPI ::: Nasi Partnerzy

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:
Wszystkie pola wymagane

Zaufanie, Stabilność, Doświadczenie

Nasi partnerzy

Topcon jest japońską marką założoną w 1932 roku. Od początku działania firma rozwijała rozwiązania związane z optyką – stąd najlepsze na świecie rozwiązania układów optycznych w tachimetrach. W ramach rozwoju port folia produktów w 2000 roku Topcon wykupił technologię GNSS tworzoną przez lidera innowacji – firmę JAVAD. Dzięki 80 letniemu doświadczeniu, nieustannym doskonaleniu produktów i legendarnej japońskiej jakości Topcon w chwili obecnej jest liderem na światowym rynku instrumentów pomiarowych.

Korporacja FARO od lat zajmuje się wytwarzaniem jednych z najlepszych na świecie wysokoprecyzyjnych rozwiązań pomiarowych. Flagowym produktem FARO jest najwydajniejszy skaner laserowy Focus 3D, którego zaawansowana technologia jest wykorzystywana przez innych producentów. W ofercie firmy oprócz skanerów 3D znajdują się superprecyzyjne trackery i ramiona pomiarowe używane przez najlepszych specjalistów na całym świecie.

Nivel System jest międzynarodową marką instrumentów pomiarowych dla branży budowlanej i geodezyjnej, wprowadzoną na polski rynek przez TPI Sp. z o.o. w 2003 r. Produkty Nivel System skierowane są do szerokiego kręgu odbiorców, dla których jednym z podstawowych kryteriów wyboru jest przystępna cena z jednoczesną gwarancją odpowiedniej jakości, co zapewnia możliwość wykorzystania w wielu zastosowaniach profesjonalnego zestawu pomiarowego kosztem niższym niż dotychczas.

Firma DJI jest światowym liderem na rynku dronów i nowoczesnych technologii. Została założona w 2006 roku, przez 26 letniego Franka Wanga.Produkty DJI w sektorze Enterprise znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach tj.: geodezja, przemysł, budownictwo, rolnictwo czy też wsparcie służb mundurowych. Spółka TPI jest oficjalnym dystrybutorem marki DJI Enterprise w Polsce.

senseFly to marka stworzona w 2009 roku przez cenioną firmę Parrot Group, znaną głównie z rynku komercyjnego. senseFly w swojej ofercie posiada urządzenia dotąd niedostępne na polskim rynku w szczególności drony pomiarowe o szerokim zastosowaniu: rolniczym, leśniczym, geodezyjnym, ratowniczym i wielu innych. Drony są gotowe do lotu po wyjęciu z pudełka, rejestrują 10 razy więcej km2, niż jakikolwiek inne drony w tej samej klasie wagowej., a niektóre z nich posiadają wbudowany odbiornik GNSS zwalniający z potrzeby stosowania naziemnych punktów kontrolnych.

Survpoint to międzynarodowa firma zajmująca się wytwarzaniem najwyższej jakości akcesoriów pomiarowych, wykonywanych zgodnie z potrzebami swoich klientów. Zaletą produktów Survpoint jest wysoka jakość przy utrzymaniu niezwykle atrakcyjnej ceny dla klienta.

GeoSLAM jest marką wiodącą prym w dziedzinie mobilnego skanowania 3D. Jest dostawcą zarówno sprzętu jak i oprogramowania. Ta stosunkowo młoda marka, założona w 2012 roku, jest już obecna w aż 38 krajach na 6 kontynentach. Firma swój sukces zawdzięcza doskonałym, wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniom, które gwarantują znacznie szybszą pracę i większą dokładność.

Soppec to francuski lider w zakresie produkcji farb do profesjonalnego oznaczania. Produkty Soppec charakteryzują się niespotykaną wydajnością oraz trwałością, co doceniane jest przez wiele branż – od drogownictwa po leśnictwo.

Goecke, to wiodący producent i dostawca punktów pomiarowych, akcesoriów geodezyjnych. Niemiecka jakość, solidność i precyzja wykonania.

Zapisz się na newsletter