Orbit

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Orbit

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Orbit

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: Orbit

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Orbit

QR Code:
Logo producenta:

Pozyskiwanie, integracja, przetwarzanie, publikacja danych to główne cechy oprogramowania firmy Orbit. To dobre i wiarygodne narzędzie do podejmowania trafnych decyzji w oparciu o dane geo przestrzenne niezależnie, jaką metodą zostały pozyskane.

Oprogramowanie Orbit otwiera drogę do przetwarzania wielkoskalowych danych pochodzących ze skaningu mobilnego. Oprogramowanie umożliwia organizacjom przetwarzać nielimitowane chmury punktów oraz panoramy bez utraty wydajności pracy przy jednoczesnej pełnej kontroli spójności danych. Przetworzone dane w sposób łatwy mogą zostać dostarczone do komputerów klienckich jak i urządzeń mobilnych tak aby zostały wykorzystane do podejmowania trafnych decyzji.

Doskonały interfejs graficzny przy jednocześnie bardzo wysokiej wydajności pozwala na sprawne zarządzanie wielkoskalowymi projektami geo informatycznymi. Całość środowiska programów jest zintegrowana z bazą danych, dzięki czemu uzyskujemy bardzo wydajne narzędzie do przetwarzania informacji – tworzenia systemów GIS w oparciu o dostępne dane przestrzenne niezależnie czy jest to zbiór punktów txt czy chmura punktów o objętości kilku tera bajtów danych lub zbiór foto panoram o dużej rozdzielczości.

  • nielimitowane chmury punktów, zdjęcia dowolnej jakości - oprogramowanie Orbit obsługuje większość dostępnych na rynku systemów zbierania danych mobilnych, za pomocą kreatorów w łatwy sposób dane zostaną zaimportowane oraz zoptymalizowane. Możliwa jest kontrola trajektorii oraz sprawdzenie spójności danych na podstawie punktów kontrolnych. Po stworzeniu projektu oprogramowanie umożliwi usunięcie niepotrzebnych obiektów z chmury punktów przy pomoc dostępnych kreatorów.
  • łatwe zarządzanie danymi - oprogramowanie posiada unikalne algorytmy optymalizacji danych tak aby praca z nimi była płynna. Orbit umożliwia w łatwy sposób łączenie danych wektorowych z chmurą punktów oraz zdjęciami panoramicznymi. W przypadku danych wektorowych szczególny nacisk został położony na zgodność wizualizowanych danych z materiałem pierwotnym w kontekście rodzajów linii, symboli, kolorów.
  • produkt finalny, informacja oraz publikacja danych - zarządzanie posiadanymi zbiorami danych, ekstrakcja konkretnych informacji z tych zbiorów w oparciu o scenariusze oraz publikacja danych na być może nowe rynki odbiorców docelowych, to wszystko za pomocą jednej platformy programowej Orbit. Tworząc nowy towar, informację będziemy mieli pewność, że dane są wiarygodne i metryczne.
  • zarządzanie aktywami, pozyskiwanie informacji oraz ich ochrona - oprogramowanie w sposób inteligentny rozwiązuje proces organizacji pracy przy pozyskiwaniu informacji z danych mobilnych. Mamy do dyspozycji narzędzia do kontroli skrajni, wykrywania kolizji, tworzenia profili, przekrojów poprzecznych, analizowania objętości oraz narzędzia do zamazywania twarzy i zakrywania obiektów które nie mogą być publikowane ze względów bezpieczeństwa.
  • publikacja w sieci i na urządzenia mobilne - oprogramowanie Orbit Mobile Mapping Publisher jest narzędziem które pozwoli opublikować wyniki naszej pracy oraz dane mobilne w sieci. Dodatkowo wraz z danymi mobilnymi możemy opublikować informację o naszych aktywach. Dane te w sieci mogą zostać zwizualizowane na danych.
  • otwarta platforma, hosting danych - Orbit Publisher SDK i API pozwala każdemu zainteresowanemu w sposób bezpieczny zaimplementować gotowe projekty oparte o dane mobilne we własnych aplikacjach, narzędziach analizy biznesowej lub ulubionych programach GIS lub CAD.

Zapisz się na newsletter