TPI ::: Rektyfikacja sprzętu

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:
Wszystkie pola wymagane

Serwis i wsparcie

Sprawdzenie i rektyfikacja

NIWELATORA, TEODOLITU, TACHIMETRU (wszystkie marki i modele)

  Polska firma, z ponad 20 letnim doświadczeniem  Doskonalne wyposażone labolatorium

Każdy instrument pomiarowy aby zapewnić dokładność pomiaru, powinien być sprawdzany przed każdym pomiarem i regularnie rektyfikowany, zawsze po upadku czy stwierdzeniu błędnych pomiarów.

Przyjdź do nas, a my szybko i skutecznie sprawdzimy i zrektyfikujemy Twój sprzęt na specjalistycznym kolimatorze serwisowym do rektyfikacji instrumentów optycznych – usługa wykonywana jest przez specjalistów TPI w regionalnych punktach serwisowych TPI.

jesteśmy blisko Ciebie – sprzęt może być sprawdzony i zrektyfikowany w jednym z 6 regionalnych punktów serwisowych TPI. W przypadku niwelatorów optycznych usługa dostępna także za pośrednictwem sieci dystrybucji TPI (wykaz dystrybutorów TPI dostępny na www.tpi.com.pl)

możesz nam zaufać – posiadając 23-letnie doświadczenie na rynku, oferujemy fachowe wsparcie poparte bogatym doświadczeniem w zakresie diagnostyki i napraw sprzętu pomiarowego

szybko i skutecznie – cenimy Twój czas i wygodę, dlatego sprzęt sprawdzimy i zrektyfikujemy w ramach możliwości na poczekaniu, dzięki czemu nie będziesz miał opóźnień w realizowanych pracach

bądź pewny dobrze wykonanej pracy – sprzęt po sprawdzeniu i rektyfikacji wyposażony jest w certyfikat rektyfikacji potwierdzający poprawność pomiarów

 


W przypadku wykrycia usterek sprzętu w procesie sprawdzania, klient jest informowany o ewentualnych kosztach naprawy, po akceptacji kosztów sprzęt będzie naprawiany w serwisie TPI.

Zapisz się na newsletter