Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:
Wszystkie pola wymagane

Aktualności

ZEB Discovery | Nowe rozwiązanie do szybkiego, mobilnego mapowania w mieście

2019-09-25 | Wydarzenia

ZEB Discovery jest w stanie szybko przechwytywać skomplikowane dane za pomocą wiodącej w branży technologii SLAM (jednoczesna lokalizacja i mapowanie) oraz panoramicznej kamery NCTech iSTAR Pulsar do przechwytywania obrazu w ultra wysokiej rozdzielczości.

Kompleksowe rozwiązanie automatycznie synchronizuje chmurę punktów ze zdjęciami w celu unikalnego przejścia przez obszar przechwyconych danych. Połączenie dwóch źródeł danych w jednym widoku zapewnia nowy sposób wizualizacji rzeczywistości dla wielu różnych zawodów - od inspektorów po ekologów.

Wykorzystując elegancki design plecaka typu „clip-and-go”, ZEB Discovery współpracuje z ZEB Horizon, który został zaprezentowany na zeszłorocznym INTERGEO. To sprawia, że ​​jest to najbardziej wszechstronne rozwiązanie SLAM dostępne na rynku, oferujące możliwość korzystania z ZEB Horizon na jeszcze więcej sposobów, czy to pieszo, pojazdem samochodowym czy bezzałogowym statkiem powietrznym (UAV).

Korzystając z oprogramowania Orbit w ramach przepływu pracy, ZEB Discovery integruje dane lasera i obrazu, aby pomóc wielu branżom i sektorom, od planistów przy modelowaniu „inteligentnych miast” do operatorów mediów, którzy chcą zbadać istniejące lub planowane zasoby.

Dzięki automatycznej lokalizacji zdjęć w chmurze punktowej skaner może wykryć dokładną lokalizację operatora za pomocą wbudowanego GPS, a co sekundę rozwiązanie emituje 300 000 punktów na sekundę.

Galeria zdjęć

Zapisz się na newsletter