Wydarzenia

Laserowe techniki pomiarowe Topcon w firmie SAR-POL

20.06.2013 w siedzibie firmy SAR-POL w Poznaniu odbyły się całodniowe warsztaty z laserowych technik pomiarowych Topcon dla klientów. Podczas warsztatów prezentowane były metodologie prac ze sprzętem laserowym (niwelatory laserowe), zarówno wykorzystywane przy niwelacji klasycznej jak i przy współpracy z systemami sterowania maszyn. Korzystanie z nowoczesnych technologii pomiarowych daje przede wszystkim gigantyczny wzrost efektywności pracy.

Generowanie idealnie spoziomowanych płaszczyzn referencyjnych czy to pochylonych w jednym czy dwóch kierunkach to zarówno gwarancja dokładnie wykonanej pracy, szybkość pracy i lepsze wykorzystanie maszyn, które pracują na budowie.

Uczestnicy szkolenia wzięli udział w praktycznych ćwiczeniach pomiarowych, przeprowadzono także krótki test wiedzy, wierzymy że nabyta praktyka przełoży się szybko na zyski firm, które zainwestowały w czas swoich pracowników. Podczas szkolenia organizatorzy przewidzieli także konkurs – szczęśliwy zwycięzca stał się posiadaczem nowego niwelatora optycznego z oferty TPI.